Jeśli poznałaś mężczyznę i poczułaś, że może on być tym jedynym, z pewnością chcesz, aby odwzajemnił on twoje uczucia. Istnieją różne sposoby, aby sprawić, żeby facet się w tobie zakochał. Większość z nich jest jednak sztucznych i oczywistych. Prędzej zrażą do ciebie drugą osobę niż zachęcą. Niezwykle skuteczną metodą jest Matching and Mirroring, która opiera się na mowie ciała. Zobacz, jak działa.

Matching and Mirroring – dzięki tej metodzie rozkochasz w sobie faceta w 45 minut

Mowa ciała jest niezwykle subtelna. Często korzystamy z niej nieświadomie, a wykonywane przez nas gesty mogą mieć ogromną moc. Mowa ciała ma też ogromny wpływ na to, co czują do nas dane osoby. Może pomóc lub zaszkodzić. Metoda Matching and Mirroring z pewnością pomaga w rozkochaniu w sobie mężczyzny. O co w niej chodzi?  

Matching and Mirroring z angielskiego oznacza dopasowanie i naśladowanie. Właśnie te dwie czynności mają pomóc w rozkochaniu w sobie każdego. Dlaczego? Już tłumaczymy.

Matching to bardzo dokładne naśladowanie ruchów i zachowań osoby, z którą przebywasz. Żeby to osiągnąć, musisz uważnie obserwować jej zachowanie. Jeśli twój potencjalny partner krzyżuje ręce, ty też je skrzyżuj. Jeśli zakłada nogę na nogę, ty też to zrób. Jeśli bierze głęboki wdech, naśladuj go. Pamiętaj tylko, żeby robić to bardzo subtelnie. Nie chodzi o to, żeby robić to ostentacyjnie. Ważne, żeby mężczyzna zauważył twoje ruchy, ale nie zorientował się, że go naśladujesz.

Mirroring jest bardzo podobny do matchingu. Również chodzi w nim o to, żeby naśladować ruchy i gesty drugiej osoby, jednak jak sama nazwa wskazuje – w lustrzanym odbiciu. Jeśli osoba, z którą przebywasz poprawi włosy prawą ręką, ty zrób to samo, tylko że lewą. Jeśli usiądzie bokiem, ty odwzoruj jej pozycję na odwrót. Chodzi o to, żeby mężczyzna widział siebie w twoich ruchach – jakby patrzył w lustro.

Matching and Mirroring – dlaczego działa?

Ten sposób opiera się na naśladowaniu mowy ciała. Badania wykazują, że jest ona bardzo istotnym elementem w utrzymaniu dobrych kontaktów międzyludzkich. Czasami potrafi zdradzić więcej niż słowa. Nawet 45-minutowa rozmowa z wykorzystaniem metody Matching and Mirroring może wystarczyć, aby rozkochać w sobie mężczyznę. Dlaczego?

Ten sposób przynosi efekty, ponieważ działa na naszą podświadomość. Osoba, która z nami rozmawia zauważa podobieństwa między sobą a nami (ponieważ naśladujemy jej ruchy). A gdy ktoś zauważą w drugiej osobie podobieństwa, czuje się bardziej swobodnie i komfortowo. Dodatkowo podświadomość mówi mu, że znalazł swoją bratnią duszę. A od tego pozostało już bardzo niedużo do miłości.

Zobacz także: