Netflix zapowiada film dokumentalny o Victorii i Davidzie Beckhamie, który pokaże ich codzienne życie! Kamery wejdą do domu pary

„To koniec reality show «Z kamerą u Kardashianów»!” – pisałyśmy we wrześniu tego roku, nie kryjąc zaskoczenia – w końcu program, który zrobił gwiazdy z Kim, Kendall, Kourney i innych członków klanu Kardashian-Jenner, nie schodził z anteny przez ponad 14 lat. A jednak! Na początku przyszłego roku zobaczymy ostatni sezon show, a później?

Później będzie jeszcze bardziej gorąco. Bo „Z kamerą u Kardashianów” doczeka się godnego następcy. Podziękujcie platformie streamingowej Netflix, która właśnie zapowiedziała film dokumentalny o Victorii i Davidzie Beckhamie. Oni także kamery Netfliksa zaproszą do swojego domu i odsłonią kulisy swojej codzienności! Kolejna ciekawostka? Dokument o rodzinie Beckhamów ma być najdroższą tego typu produkcją w historii Netfliksa! Państwo Beckham mają za niego dostać gażę w wysokości 16 milionów funtów, czyli ponad 80 milionów złotych. 

O czym będzie film dokumentalny Netfliksa o rodzinie Beckhamów? I jaka jest data premiery?

David Beckham zostanie współproducentem filmu i to właśnie historia jego kariery będzie głównym tematem filmu – prześledzimy więc jego drogę na szczyt – nie tylko jako piłkarza, ale i jako ambasadora najbardziej prestiżowych marek. Dowiemy się także, co o piłkarzu mają do powiedzenia jego nie mniej znani koledzy: Ronaldo czy James Corden.

Powrócimy także do początków jego relacji z byłą Spicetką, a dziś uznaną projektantką mody, Victorią, obejrzymy zdjęcia ze ślubu i inne archiwalne fotografie (i wideo) z uroczystości rodzinnych. Bliżej poznamy też każde z dzieci pary: 21-letniego Brooklyna, 18-letniego Romeo, 15-letniego Cruza i jedyną córeczkę w rodzinie, dziewięcioletnią Harper. Weźmiemy także udział w przygotowaniach do ślubu najstarszego syna Beckhamów i dziedziczki fortuny, Nicoli Peltz, którzy zaręczyli się w lipcu tego roku. No i, za sprawą kamer umieszczonych w domu rodziny Beckhamów, choć przez chwilę będziemy mogli uczestniczyć w ich codzienności. 

Kim jest Nicola Peltz, narzeczona Brooklyna Beckhama? Wszystko, co warto o niej wiedzieć >>>

Pod jakim tytułem i kiedy dokument o Beckhamamach ma pojawić się na Netfliksie? Na razie jeszcze nie wiadomo (w końcu Beckhamowie dopiero podpisali kontrakt). Trzymamy jednak rękę na pulsie, bo – zapewne jak i wy – nie możemy się już doczekać.