„Zabójczy rejs” z kontynuacją na lądzie

W 2019 roku, w filmie „Zabójczy rejs”, Jennifer Aniston i Adam Sandler zabrali nas na swoje wymarzone wakacje po Europie. Ponieważ w samolocie Luke Evans zaprosił ich na jacht milionera, para postanowiła skorzystać z okazji i zakosztować luksusu. Niestety decyzja ta odbija im się czkawką, kiedy na statku dochodzi do morderstwa, a małżeństwo staje się głównymi podejrzanymi w śledztwie. 

Podczas epickiej przygody Spitzowie odkrywają w sobie żyłkę detektywistyczną i próbują we własnym zakresie rozwiązać zagadkę tajemniczego zabójstwa. Komediowa wariacja na temat klasyki kryminału spod znaku Agaty Christie pełna jest absurdów i suchych żartów. Niewymagająca fabuła, głupiutcy bohaterowie i piękne lokalizacje – to wszystko skradło serca widzek i widzów, którzy chętnie (a nawet bardzo chętnie) oglądali komedię Kyle’a Newachecka. Film, którego oryginalny tytuł to „Murder Mystery”, w 2019 roku zaliczył rekordowe otwarcie na Netfliksie. Nic więc dziwnego, że wszyscy czekali na kontynuację.

Choć czekaliśmy długo, nasze życzenia wreszcie zostały spełnione! „Zabójczy rejs” wraca z 2. częścią, która tym razem rozegra się na lądzie.

 „Zabójcze wesele”: fabuła. Jaką zagadkę tym razem rozwiążą nasi detektywi?

W produkcji „Murder Mystery 2”, która otrzymała polski tytuł „Zabójcze wesele”, Audrey i Nick Spitz (w tych rolach Jennifer Aniston i Adam Sandler) ponownie próbują swoich sił jako detektywi, tym razem jednak już na pełen etat. Małżonkowie rozkręcają prywatną agencję detektywistyczną, kiedy otrzymują zaproszenia na ślub i wesele swojego przyjaciela (poznanego wcześniej na jachcie Maharadży).

Impreza zostaje zorganizowana na należącej do pana młodego rajskiej wyspie, niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem. Tuż po rozpoczęciu uroczystości Magaradża zostaje uprowadzony. Nasi detektywi mają wreszcie to, o czym marzyli od dawna: sprawę kryminalną o międzynarodowym zasięgu, która może przynieść ich agencji rozgłos i sławę.

 „Zabójcze wesele”: obsada komedii z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem

W gwiazdorskiej obsadzie kontynuacji „Zabójczego rejsu” obok Jennifer Aniston i Adama Sandlera ponownie zobaczymy takich aktorów jak Adeel Akhtar, który powróci w roli Maharadży, i John Kani, który po raz kolejny wcieli się w postać pułkownika Ulenga. Na ekranie nie zabraknie też nowych twarzy.  Są wśród nich m.in.

  • Mark Strong,
  • Mélanie Laurent,
  • Jodie Turner-Smith,
  • Kuhoo Verma,
  • Enrique Arce,
  • Tony Goldwyn,
  • Annie Mumolo,
  • Zurin Villanueva.

„Zabójcze wesele”: twórcy nowej komedii Netfliksa

„Zabójcze wesele” („Murder Mystery 2”) wyreżyserował tym razem już nie Kyle Newacheck, a Jeremy Garelick, który w swoim zawodowym portfolio ma takie tytuły jak „Najlepszy najgorszy weekend”, „Polowanie na drużbów” i „Sztuka zrywanie”. Scenariusz napisał odpowiedzialny za „Zabójczy rejs” James Vanderbilt, który na swoim koncie ma również hity „Zodiak”, „Niesamowity Spider-Man” i „Krzyk” .

Zobacz także:

Produkcją zajęli się – do spółki z Trippem Vinsonem (Vinson Films) i Jamesem Sternem (Endgame Entertainment) – odtwórcy głównych ról oraz scenarzysta.

„Zabójcze wesele”: premiera na Netfliksie i zwiastun

„Zabójcze wesele” trafi na platformę Netflix 31 marca. Czy ekscytująca przygodą na lądzie, która tym razem przypadnie w udziale naszym sympatycznym detektywom, porwie nas tak, jak poprzednio zrobił to „Zabójczy rejs”? O tym dowiemy się już wkrótce. W oczekiwaniu na premierę zobaczcie trailer!