Netflix jest jedną z najpopularniejszych platform streamingowych, a filmy, które są dostępne, cieszą się wysoką oglądalnością. Do niedawna najczęściej wyświetlaną produkcją był psychologiczny thriller z Sandrą Bullock w roli głównej. Nie otwieraj oczu trzyma w napięciu od pierwszych minut, a nietuzinkowa fabuła, w której mieszkańcy masowo popełniają samobójstwa przez niezidentyfikowaną siłę wyższą, zaintrygowała widzów z całego świata. Równie ciepło przyjęli najnowszą komedię Zabójczy rejs, w której wystąpiła gwiazdorska obsada na czele z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem.

Najchętniej oglądany film na platformie Netflix to „Zabójczy rejs” z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem

W zeszłym roku w ciągu pierwszego tygodnia od premiery Nie otwieraj oczu zgromadziło przed ekranami ponad 45 milionów widzów z całego świata. Do tej pory rekord należy do filmu z Sandrą Bullock, jednak wszystko wskazuje na to, że Zabójczy rejs za kilka dni będzie na podium. Według informacji, które potwierdził Netflix, najnowszą komedię z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem w pierwszy weekend od premiery obejrzało już 31 milionów osób! Na czym polega sukces obrazu w reżyserii Kyle’a Newachecka? To lekka i niezobowiązująca pozycja, która nadaje się na letnie wieczory, gdy mamy ochotę zobaczyć coś o mało zawiłej fabule. Swój wkład w sukces filmu ma bez wątpienia sama postać gwiazdy Przyjaciół, która posiada wierne grono fanów, a także fakt, że Zabójczy rejs pojawia się w proponowanych produkcjach Netlixa tuż po otworzeniu aplikacji lub strony internetowej. Zobaczcie poniżej zwiastun. A może już widzieliście cały film? Dajcie znać, jak Wam się podobało!

Bird Box Challenge – nowy, niebezpieczny trend w sieci inspirowany filmem „Nie otwieraj oczu”. Netflix apeluje: „Nie róbcie sobie krzywdy” >>>