Jeśli myśląc o Zacu Efronie wy też macie przed oczami Troya Boltona z „High School Musical”, to z pewnością będziecie zaskoczone i zaskoczeni tym, jak aktor wygląda teraz. Gwiazdor bardzo się zmienił, a jego nowe zdjęcia wywołały niemałe poruszenie w sieci. Jego twarz nie wygląda tak samo jak wcześniej, dodatkowo sylwetka wydaje się nienaturalnie „napompowana”. To całkiem zrozumiałe, ponieważ Zac Efron musiał zmienić się na potrzeby filmu „The Iron Claw”, w którym gra główną rolę. Jednak fanki oraz fani podejrzewają, że ich idol ma za sobą szereg zabiegów i operacje plastyczne, poza tym martwią się, że może być przetrenowany. 

Zac Efron na najnowszych zdjęciach z planu „The Iron Claw” ledwo przypomina siebie

Na najnowszych zdjęciach z planu filmu „The Iron Claw" w Luizjanie widzimy 35-latka w kompletnie nowym wydaniu. Ma nową fryzurę i nowy kolor włosów. Na wspomnianych fotografiach nosi szarą koszulkę „bokserkę” i króciutkie spodenki dżinsowe z przetarciem. Do tego jasne sneakersy oraz białe skarpety. Zobaczcie:

 fot. Getty Images

Przez całkiem obcisłe ubrania widać zarys mięśni. Aby przygotować się do roli sportowca Zac Efron musiał przejść totalną metamorfozę. Aktor od dawna jest wysportowany. Wiele osób uważa jego sylwetkę za idealną, jednak teraz coraz częściej można natknąć się na takie określenia jak napompowany. Teraz mówią o tym wszyscy. Jednak tutaj nie do końca chodzi o wygląd, a na pewno nie o jego ocenę. Fanki i fani martwią się, że ich idol przetrenowuje się, a także że przemiana fizyczna źle odbije się na jego zdrowiu psychicznym.

Wiele wskazuje na to, że mogą mieć powody do zmartwień, ponieważ Zac Efron wyznał, że był skrajnie przetrenowany, gdy rzeźbił swoje ciało do roli w filmie „Baywatch. Słoneczny patrol”.

Zacząłem cierpieć na bezsenność i wpadłem w poważną depresję, która długo trwała. Wypaliłem się. Dużą trudność sprawiło mi ponowne złapanie balansu – wyznał wówczas.

Miejmy nadzieję, że pomimo tak ogromnej metamorfozy, jaką Zac Efron przeszedł teraz, była ona przeprowadzona zdrowo, a główny zainteresowany całą sprawą nie musiał już cierpieć. Zjedźcie na dół do naszej galerii, aby zobaczyć więcej zdjęć i sprawdzić, jak aktor wygląda teraz. 

„The Iron Claw” – o czym będzie film z Zackiem Efronem? Wszystko co wiemy o produkcji

Przy okazji warto wspomnieć o „The Iron Claw”. Produkcja, która jest biografią sportową, skupi się na losach wrestlerskiej rodziny Von Erichs. Miała ona ogromny wpływ na tę dyscyplinę sportu od lat 60. poprzedniego wieku. W rolę główną – Kevina Von Ericha wcieli się oczywiście Zac Efron. Obok niego na ekranie będziemy mogli zobaczyć także Jeremy’ego Allena White’a, Harrisa Dickinsona czy Holta McCallany’ego. Za reżyserię i scenariusz odpowiedzialny jest Sean Durkin. Data premiery nie jest jeszcze znana, jednak planowana jest na ten rok. Czekacie?

Zobacz także: