Pod koniec października 2020 roku w mediach pojawiły się informacje, według których Zac Efron oświadczył się Vanessie Valladares – kelnerce i modelce, dla której kilka miesięcy wcześniej przeprowadził się na stałe do miasteczka Byron Bay w Australii. Odtwórca roli Troya Boltona w High School Musical miał poprosić ukochaną o rękę tuż po swojej imprezie urodzinowej. Było bardzo romantycznie! Co więcej, serwis Women’s Health poinformował, że Zac Efron i Vanessa Valladares zaczęli rozmawiać na takie tematy jak ślub oraz dzieci (podobno wybrali już imiona dla swoich pociech). Wszystko wskazuje jednak na to, że popularny aktor i modelka oraz kelnerka nie mogli dojść do porozumienia. Jak podają zagraniczne media, Zac Efron i Vanessa Valladares rozstali się!

Zac Efron i Vanessa Valladares rozstali się!

Kilka dni temu portal The Sun poinformował, że Zac Efron i Vanessa Valladares nie są już razem. Po zaręczynach, do których prawdopodobnie doszło w październiku 2020 roku, para zaczęła szukać pierwszego – wspólnego domu w Australii. Niestety nie potrafili się dogadać, co doprowadziło do zakończenia związku po około pięciu miesiącach. Informator portalu zdradza, że wpływ na taką decyzję miał m.in. charakter pracy Zaca Efrona i częste wyjazdy, które są nieodłącznym elementem jego życia. 

Co więcej, osoby z bliskiego otoczenia pary przyznały w rozmowach z zagranicznymi mediami, że związek Zaca Efrona i Vanessy Valladares przypominał wakacyjny romans. Czy jest szansa, aby aktor i modelka oraz kelnerka wrócili do siebie? 

Zac Efron już tak nie wygląda! Aktor zmienił wizerunek i zagrał jednego z najkrwawszych morderców w historii >>>