Zac Efron, który zasłynął dzięki roli Troya Boltona w hitowym High School Musical, spędził ostatnie miesiące w australijskim Byron Bay. Polecał tam tuż przed zamknięciem granic z powodu pandemii koronawirusa. Jak się okazało, Zac Efron postanowił zamieszkać w Australii na stałe. Dlaczego zdecydował się na taki krok? Gwiazdor ma dość atmosfery panującej w Hollywood, a także życia w ciągłym biegu. Co więcej, podczas kwarantanny w Byron Bay poznał wyjątkową dziewczynę. Na początku września dowiedzieliśmy się, że Zac Efron spotyka się z modelką i kelnerką Vanessą Valladares. I wszystko wskazuje na to, że para poważnie myśli o wspólnej przyszłości. Według zagranicznych mediów, Zac Efron oświadczył się swojej ukochanej po kilku miesiącach związku!

Zac Efron i Vanessa Valladares zaręczyli się!

Jak podaje Woman’s Day, Zac Efron oświadczył się Vanessie Valladares po kilku miesiącach związku. Według informatora magazynu, aktor wręczył ukochanej pierścionek zaręczynowy po imprezie, którą zorganizowała dla niego z okazji 33. urodzin. Było bardzo romantycznie!

Scarlett Johansson wzięła ślub po raz trzeci! >>>

Źródło magazynu Woman’s Day dodaje, że Zaca Efrona i Vanessę Valladares połączyło prawdziwe uczucie. Coraz częściej rozmawiają na bardzo poważne tematy – takie, jak ślub czy dzieci. Podobno zastanawiali się nawet nad tym, jakie imiona wybrać dla swoich pociech.

Warto jednak zaznaczyć, że są to nieoficjalne informacje – główni zainteresowani całą sprawą, czyli Zac Efron i Vanessa Valladares nie skomentowali dotąd medialnych doniesień. Pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne oświadczenie pary albo pierwsze zdjęcie w mediach społecznościowych.

Gwen Stefani zaręczyła się! Gwiazda pokazała urocze zdjęcie >>>