Jeszcze rok temu nikt się nie spodziewał, że Złote Globy 2021 odbędą się w takiej, a nie innej formie. Ale nieustępująca pandemia koronawirusa wymusiła na organizatorach 78. gali formę, jakiej do tej pory jeszcze nie było. Laureaci odbierali swoje nagrody zdalnie, pozostając w swoich domach, w towarzystwie najbliższych i ukochanych czworonogów. Te w kilku przypadkach zdecydowanie kradły show! Podobnie, jak kreacje kilku z nagrodzonych. Jedni bowiem wyszykowali się na Złote Globy jak zawsze – postawili na eleganckie ubrania, pełny makijaż i dopieszczone fryzury, a niektórzy perfekcyjnie wpisali się w dress code, który utrzymuje się, od kiedy wszyscy w dużej mierze pozostajemy we własnych domach. Jednym z tych wyjątków był Jason Sudeikis, zwycięzca w kategorii najlepszy aktor w serialu komediowym lub musicalu, który odbierając statuetkę za rolę w serialu produkcji Apple TV+ Ted Lasso pojawił się w… bluzie z kapturem!

Złote Globy 2021: Jason Sudeikis i jego bluza skradli serca internautów! Czyj to projekt?

I to z supermodnym efektem tie-dye. Skąd taka decyzja? Wybór takiego stroju nie był przypadkowy. Bluza, którą podczas 78. gali rozdania Złotych Globów miał na sobie Jason Sudeikis, to model marki Forward Space należącej do jego siostry, Kristin Sudeikis. Ten uroczy gest Jasona sam aktor komentował w rozmowie z dziennikarzem tak: - Kiedy ludzie, na których ci zależy, robią fajne, interesujące rzeczy, to powinieneś ich wspierać wyprzedzając domysły i komentarze internautów, czy to jakaś akcja promocyjna ze strony aktora. Sudeikis dostał, że ma wiele innych bluz, z których mógłby założyć coś na tę okazję, ale akurat ten model wydał mu się najbardziej odpowiedni.

Złote Globy 2021: Czy bluza Jasona Sudeikisa zawierała ukryty przekaz? I co ma z tym wspólnego Olivia Wilde?

Internauci zakochali się w wyborze aktora i na Twitterze komentują, że nie mógł lepiej oddać sytuacji, w której wszyscy od roku się znajdujemy. Oczywiście pojawiły się też domysły, czy z aktorem rozwodzącym się aktualnie z Olivią Wilde, z którą tworzył udany związek przez prawie 10 lat i doczekał się dwójki dzieci, jest już aż tak źle, skoro nie miał siły założyć nic innego. Szczególnie, że na bluzie widnieje słowo „forward”, co można odebrać jako ukryty przekaz aktora, który nie odwraca się za siebie i z nadzieją patrzy w lepszą przyszłość. Podobno aktor ma już kogoś, kto wspiera go od momentu, kiedy dowiedział się, że Olivia romansuje z Harrym Stylesem, gwiazdą jej najnowszego filmu To Don’t Worry Darling. I jest to brytyjska modelka Keeley Hazell. Trzymamy kciuki za nowy związek Jasona, bo wydaje się być naprawdę przeuroczym facetem!