Sylwester 2022 już za kilka dni. Dlatego też dowiadujemy się coraz więcej o planach stacji telewizyjnych, które szykują na ten wieczór sylwestrowe koncerty, TVP2 i Polsat ścigają się na gwiazdy, aby przyciągnąć przed telewizory jak najwięcej osób. Wiemy już, że podczas polsatowskiej Sylwestrowej Mocy Przebojów w Chorzowie wystąpi Maryla Rodowicz, a w TVP2 w sumie chyba tradycyjnie zobaczymy Zenona Martyniuka. Wyobraźnię rozpalają nie tylko nazwiska gwiazd sylwestrowych koncertów, lecz także stawki, jakie mają tej nocy.

Sylwester Marzeń z Dwójką 

W Zakopanem odbędzie się impreza sylwestrowa Telewizji Polskiej. Od kilku lat w tym mieście organizowany jest koncert o nazwie Sylwester Marzeń z Dwójką. Od kilku tygodni trwały spekulacje, kto na nim wystąpi. Interesujące jest zwłaszcza to, jaką zagraniczną gwiazdę uda się zaprosić TVP2. Pojawiały się już głosy, że możemy spodziewać się nawet Dua Lipy, o czym pisała Wirtualna Polska. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się jednak, że trwały rozmowy z kilkoma dużymi nazwiskami, ale że na pewno nie zobaczymy autorki hitu „Levitating”.

To będzie gwiazda światowego formatu porównywalna do tych, które TVP zapraszało do Zakopanego w poprzednich latach – zdradziła wiceburmistrz Zakopanego.

Przypomnijmy, że w poprzednich latach imprezy sylwestrowe TVP uświetniali:  Luis Fonsi (2017), Alvaro Soler (2018), Natalia Oreiro (2019) i Jason Derulo (2021).Okazuje się, że ostatecznie udało się zaprosić jedną z członkiń zespołu Spice Girls, który był niezwykle popularny pod koniec lat 90. i na początku 00.

fot. Getty Images

Melanie C ze Spice Girls gwiazdą Sylwestra Marzeń TVP2

Która ze Spicetek pojawi się w Zakopanem? W piątkowym głównym wydaniu „Wiadomości” w TVP1 podano, że to Melanie C ze Spice Girls wystąpi na Sylwestrze Marzeń. Gwiazda nagrała nawet krótkie wideo z pozdrowieniami, które wyemitowano w materiale.

Jestem ogromnie podekscytowana faktem, że sylwestra spędzę z wami w Zakopanem. Będziemy się świetnie bawić i wspólnie świętować nadejście nowego roku – zapewniła Melanie C.

Okazuje się, że wokalistka w czasie sylwestrowej nocy zaśpiewa nie tylko swoje utwory (liczymy na „I Turn to You”), lecz także największe przeboje Spice Girls. Ostatnio miała ona przyjemność występować podczas kolędowania zorganizowanego przez księżną Kate.

Fanki i fani zaskoczeni, że Melanie C weźmie udział w imprezie TVP

Co ciekawe, Melanie C znana jest ze swojego zaangażowania we wspieranie społeczności LGBT. Tymczasem Telewizja Polska obecnie jest pod silnym wpływem partii rządzącej, która dyskryminuje w naszym kraju tę społeczność. Dziwne, że managment gwiazdy nie sprawdził, jak uwikłana jest publiczna telewizja w Polsce... Fanki i fani gwiazdy w naszym kraju nie kryją w komentarzach w social mediach zaskoczenia, że zdecydowała się ona na udział w imprezie. Niektórzy są nie tylko zawiedzeni, ale wręcz oburzeni.

Zobacz także: