Malcolm & Marie to jedna z najbardziej wyczekiwanych filmowych premier (nie tylko) Netflixa w 2021 roku. Już teraz mówi się, że to jeden z pretendentów do tegorocznych Oscarów, które zostały przesunięte na 25 kwietnia 2021. A wcześniej, bo 5 lutego film w reżyserii Sama Levinsona, twórcy głośnego serialu HBO Euforia, pojawi się na platformie streamingowej. Ten dramat romantyczny zrobił furorę na festiwalu filmowym w Toronto, co spowodowało, ze Netflix zdecydował się kupić prawa do produkcji aż 30 milionów dolarów!

Do sieci właśnie trafił pierwszy oficjalny zwiastun produkcji. W rolach głównych zobaczymy Zendayę, gwiazdę m.n. wspomnianej już wcześniej Euforii, a także Johna Davida Washingtona, którego niedawno mieliśmy okazję oglądać w nowym filmie Christophera Nolana Tenet, a wcześniej choćby w BlacKkKlansman. Czarne bractwo Spike’a Lee u boku Adama Drivera.

Malcolm & Marie – nowy film Netflixa z Zendayą w roli głównej. O czym będzie?

Film Malcolm & Marie jest wyjątkowy choćby ze względu na czas, w którym powstawał, a mianowicie okres pandemii koronawirusa, a także formę – utrzymany jest w chętnie wykorzystywanej przez współczesnych twórców czarno-białej stylistyce. Jeśli chodzi zaś o fabułę, to obraz opowiada historię Malcolma (John David Washington) i jego dziewczyny Marie (Zendaya), którzy pewnego wieczoru wracają do domu z premiery filmu Malcolma i wyczekują pierwszych recenzji krytyków. Kiedy zaczynają dyskutować o swoich poprzednich związkach, na jaw zaczynają wychodzić różne niewypowiedziane wcześniej prawy o ich relacji. Czy to wystawi ich uczucie na próbę?

Zwiastun Malcolm & Marie obejrzycie poniżej.


Netflix: nowości na styczeń 2021. Co warto obejrzeć? >>>