TOREBKA

Dobra, oryginalna torba to spory wydatek. Na szczęście możemy poradzić sobie bez wydawania fortuny - odpowiedzią są naszywki. Wybierz kilka wzorów i przygotuj prostą, klasyczną torbę. Jeśli masz do dyspozycji maszynę do szycia, możesz poradzić sobie samodzielnie. Większość z nas zdecyduje się jednak pewnie na pomoc krawcowej. Koszt naszywek i opłata za usługę z pewnością nie przekroczą kilkudziesięciu złotych. 

DŻINSOWA KURTKA

Klasyczna dżinsowa kurtka powinna znaleźć się w każdej szafie, tak samo jak biała koszula, czy mała czarna. Wiele świetnych modeli można znaleźć w sklepach z używaną odzieżą - powycierany, podniszczony dżins tylko zyskuje, a ty możesz go dodatkowo podkręcić. Ubrania do pierwszych eksperymentów z naszywkami warto kupować właśnie w takich miejscach, żeby nie żałować wydanych pieniędzy na wypadek gdyby coś poszło nie tak. Ale spokojnie - z naszywkami trudno się pomylić. Nie muszą (a wręcz nie powinny) być naszywane równo jak od linijki. Wystarczy rozplanować ich rozmieszczenie przed naszyciem i do dzieła! 

SPODNIE

Dziury? Świetnie, ale to już było. W tym sezonie stawiamy raczej na ich zasłanianie - najlepiej za pomocą kolorowych naszywek. Stare dżinsy zyskają nowe życie, jeśli ozdobisz je w ten sposób. Pamiętaj tylko, że chaos na tego typu ubraniach musi być kontrolowany. Dobrze jest zdecydować się na jeden styl - może wybierzesz kwiaty, jak Blake Lively, która podczas trasy promocyjnej "Wieku Adeline" zachwyciła nas spodniami Rialto Cherry Blossom. Możesz mieć podobne z tą różnicą, że twoje nie będą kosztowały... 475 dolarów.

CAŁA RESZTA

Na czym jeszcze można umieścić naszywki? Na dosłownie wszystkim! W tym sezonie ozdabiamy koszulki, buty, sukienki - wszystko, co tylko nam się podoba. W końcu to my decydujemy o stylu, ilości i wielkości naszych dekoracji. Dajcie znać, jak idzie wam ozdabianie waszych ubrań!

Zajrzyjcie do naszej GALERII po więcej inspiracji!