Angelina Jolie to nie tylko była żona Brada Pitta, choć to on w tym kontekście najczęściej przychodzi wszystkim do głowy jako pierwszy. Aktorka ma również na koncie dwa inne małżeństwa: z Billym Bobem Thortonem oraz z Jonnym Lee Millerem. I to właśnie w towarzystwie tego ostatniego była ostatnio widziana w Nowym Jorku. Czyżbyśmy mieli powtórkę z Jennifer Lopez i Bena Afflecka, a w Hollywood właśnie zapanowała na moda na związki z eks? 

Anglina Jolie i jej eks Jonny Lee Miller wrócili do siebie? 

Zagraniczne serwisy plotkarskie tylko czekają na takie sytuacje jak ta sprzed kilku dni, kiedy to Angelina Jolie widziana była na Brooklynie, gdzie znajduje się dom jej byłego męża, Jonny’ego Lee Millera. Page Six donosi, że ubrana w trencz Jolie pojawiła się tam sama, trzymając w ręku torebkę Louis Vuitton i butelkę drogiego wina. Dom opuściła po trzech godzinach, koło 22:30. Choć to jeszcze zbyt mało, by twierdzić, że Jolie i Miller. 

Angelina Jolie i Jonny Lee Miller – historia związku

Jak doszło do tego, że Angelina Jolie i Jonny Lee Miller zostali małżeństwem? Poznali się w 1995 roku na planie filmu Hackers, a pół roku później, w marcu 1996 roku wzięli ślub, pierwszy dla każdego z nich. Była to bardzo kameralna uroczystość, ponieważ uczestniczyli w niej tylko mama Angeliny, Marcia Lynne Martrand oraz jeden z przyjaciół Jonny’ego. Panna młoda miała na sobie czarne lateksowe spodnie oraz t-shirt, a na nim imię swojego wybranka namalowane przy użyciu… krwi Jolie. Jest ona chyba swego rodzaju fetyszem aktorki, gdyż była obecna także w trakcie jej drugiego małżeństwa, kiedy razem z drugim mężem, którym przypomnijmy był Billy Bob Thorton, aktorzy nosili wisiorki z własną krwią. No cóż, co kto lubi.

Ale wracając do Jolie i Millera, para rozstała się bardzo szybko, bo już w 1997 roku, a rozwód sfinalizowała w 1999 roku. Następnie Miller związał się w 2008 roku z Michelle Hicks, z którą rozwiódł się 10 lat później, zaś Jolie w 2000 roku wyszła za wspomnianego już Billy’ego Boba Thortona, a ich małżeństwo skończyło się w 2003 roku. Rok później w życiu Angeliny Jolie pojawił się Brad Pitt, a ich związek trwał 11 lat, natomiast małżeństwo 2 lata. 

Kiedy Angelina Jolie i Jonny Lee Miller już byli w nowych związkach, nie unikali się, więc ewidentnie pozostawali w dobrych stosunkach. Jak to wygląda obecnie? Wszystko wskazuje na to, że nadal świetnie się dogadują. A czy stara miłość nie rdzewieje, być może przekonamy się niebawem. Zdjęcia byłych małżonków możecie obejrzeć w GALERII na górze strony.