Blake Lively i Ryan Reynolds to aktorska para, która cieszy się niezwykłą popularnością. Ich żarty i kąśliwe uwagi wobec siebie sprawiły, że tej dwójki po prostu nie sposób nie lubić. Zainteresowanie ze strony fanek i fanów bywa jednak dla pary męczące. Z tego powodu na tyle, na ile jest to możliwe, starają się trzymać swoje życie prywatne w tajemnicy. Nie wszystko są jednak w stanie zawsze ukryć. Pojawienie się Blake Lively z ciążowym brzuchem na czerwonym dywanie od razu stało się medialnym tematem. Obserwatorzy i obserwatorki chcieli wiedzieć, czy para już zna płeć, czy wybrali imię i kiedy dokładnie planowany jest termin porodu. Aktorska para była jednak na to niewzruszona. Od tamtego czasu nadal wiele pytań pozostało bez odpowiedzi. Nawet teraz, kiedy po raz pierwszy sfotografowano Blake Lively i Ryan Reynolds z najmłodszym dzieckiem.

Czwarta ciążka Blake Lively

Aktorka znana z „Plotkary”, „Wieku Adaline” oraz „Zwyczajnej przysługi” zaprezentowała ciążowy brzuszek na czerwonym dywanie podczas gali magazynu „Forbes” 15 września 2022 roku. Był to jasny sygnał, że razem z Ryanem Reynoldsem spodziewają się czwartego dziecka. Aktorska para miała wtedy już trzy córki – James (8 lat), Inez (6 lat) i Betty (3 lata). Pomimo że ciąża Blake Lively stała się tematem numer jeden, to sama zainteresowana nie zamierzała zabrać głosu na jej temat. Nie dowiedzieliśmy się, który to już miesiąc, ani czy przyszli rodzice poznali już płeć. Chęć poznania szczegółów sprowadziła pod dom gwiazd grupę paparazzi, którzy liczyli na sposobność sfotografowania ciężarnej gwiazdy. Aktorka nie zamierzała się temu przyglądać z założonymi rękami. Zamiast tego odpowiedziała im w charakterystyczny dla siebie sposób. Nie od dziś wiadomo, że oboje z Ryanem Reynoldsem mają do siebie dystans i ogromne poczucie humoru. Zamiast wyjść do nich, sama postanowiła przygotować ciążową sesję, którą zamieściła w mediach społecznościowych. Szereg zdjęć z ciążowym brzuchem i bliskimi jej osobami – Ryanem, siostrą Robyn i przyjaciółką Taylor Swift został też opatrzony odpowiednim komentarzem.

Wstawiam zdjęcia, na których jestem w ciąży, żeby jedenastu facetów czekających przed moim domem się odczepiło. Straszycie mnie i moje dzieci. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierają i przestają obserwować konta i publikacje, które udostępniają zdjęcia moich dzieci. Dziękuję też mediom, które stosują politykę „no kids”. Wszyscy możecie coś zmienić. Dużo miłości! – przeczytaliśmy w wypowiedzi aktorki.

Narodziny czwartego dziecka Blake Lively i Ryana Reynoldsa

Sama informacja o narodzinach czwartego dziecka Blake Lively i Ryana Reynoldsa także nie pojawiła się od razu. Temat pojawił się dopiero przy okazji Super Bowl. Finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi National Football League był zatem nie tylko momentem, kiedy dowiedzieliśmy się o drugiej ciąży Rihanny, ale również o rozwiązaniu Blake Lively. Fani i fanki oczywiście nie otrzymali z tej okazji sesji zdjęciowej z noworodkiem. Była to fotografia jakich wiele. Po prostu Blake Lively zapozowała z mężem i teściową. Uwagę wszystkich zwracał jednak brak ciążowego brzucha. Aktorka w żaden sposób nie nawiązała do czwartego dziecka. Napisała tylko, że szykują się na Puppy Bowl. Mniej zorientowanym wyjaśniamy, że to coroczny program telewizyjny na Animal Planet, który wykorzystuje konwencję meczu futbolu amerykańskiego podobnego do Super Bowl, tyle, że jego bohaterami są szczeniaki.

Czwarte dziecko Blake Lively i Ryana Reynoldsa – Płeć i imię

Oficjalnie Blake Lively i Ryan Reynolds nie odnieśli się do narodzin swojego czwartego dziecka. Nie padły informacje dotyczące płci czy imienia. Fani i fanki mają jednak swoją teorię. Ich zdaniem wszystko wyjawiła Taylor Swift, która przyjaźni się z Blake Lively. Po przesłuchaniu albumu „Midnights” stwierdzili, że piosenkarka w jednej z piosenek wyjawiła imię czwartego dziecka aktorskiej pary. Imię dziecka aktorów miało paść w piosence „You’re On Your Own, Kid”. Taylor śpiewa tam: I see the great escape, so long, Daisy May / I picked the petals, he loves me not / Something different bloomed; writing in my room / I play my songs in the parking lot. Słuchaczki i słuchacze uznali więc, że Daisy May może być imieniem dziecka je bliskich przyjaciół i wskazywać, że pilnie strzeżoną tajemnicą jest informacja o tym, że doczekali się czwartej córki. Ostatecznie jest to jednak decyzja rodziców i pozostaje nam jedynie ją uszanować. Jeżeli kiedyś zachcą oficjalnie potwierdzić lub zaprzeczyć tym doniesieniom, to będziemy o tym informować. Ostatnio media obiegła pierwsza wspólna fotografia. Widać na niej rodzinne wyjście na boisko i wspólne robienie sobie zdjęć z najmłodszą pociechą.

Fot. Getty Images