Uwielbiamy, gdy gwiazdy zabierają ze sobą swoje dzieci na wydarzenia branżowe. A szczególnie, gdy jest to Blue Ivy. 12-latka pojawiła się na 66. gali rozdania nagród Grammy razem z rodzicami: Beyoncé i Jayem-Z. Dziewczynka jak zwykle zachwyciła. Tym razem swoją stylizacją. Udowodniła, że jest najlepiej ubraną córką w show-biznesie.

Blue Ivy na Grammys 2024. Nastolatka prezentowała się obłędnie

Rzadko bywa, że widzimy całą trójkę w komplecie. Jednak dla 66. gali rozdania Grammys, Beyoncé, Jay-Z i Blue Ivy postanowili zrobić wyjątek. Zresztą okazja była ku temu idealna. Raper zdobył statuetkę w kategorii Global World Impact. Nagrodę odebrał ze swoją 12-letnią córką, która znowu skradła show. I wcale nas to nie dziwi – dzieje się tak za każdym razem, gdy pojawia się publicznie.

Blue Ivy wspierała Jaya-Z, podczas gdy odbierał on swoją statuetkę. Kiedy przemawiał, patrzyła dumnie na swojego tatę. Oczywiście naszą uwagę zwróciła wspaniała stylizacja 12-latki. Nastolatka postawiła na total white look. Miała na sobie białą sukienkę za kolana i z opuszczonymi ramionami. Outfit uzupełniła białymi botkami na platformie i wysokim słupku oraz białą kopertówką. Włosy zostawiła rozpuszczone. Musimy przyznać, że prezentowała się naprawdę pięknie. Zobaczcie.

fot. Sonja Flemming/CBS via Getty Images

fot. Kevin Winter/Getty Images for The Recording Academy

Zobacz także:

Blue Ivy Carter – co wiemy o córce Beyoncé i Jaya-Z?

Blue Ivy jest pierwszym dzieckiem artystów. Urodziła się 7 stycznia 2012 roku, a więc miesiąc temu skończyła 12 lat. O dziewczynce zawsze było głośno (w końcu jest córką Beyoncé), jednak internet wybuchł, gdy wystąpiła razem ze swoją mamą na scenie. Na początku zeszłego roku dała swoje show w Dubaju, a kilka miesięcy później – w Paryżu. 12-latka bez wątpienia odziedziczyła talent muzyczny po jej sławnych rodzicach.

Czekamy zatem na jej kolejne występy. Być może Blue Ivy sama rozpocznie karierę? Wcale by na sto nie zdziwiło.