Jedna z naszych ulubionych par – Camila Cabello i Shawn Mendes widziana była na wspólnym wyjściu. Gdy ta dwójka została przyłapana razem na tegorocznej Coachelli w internecie pojawiło się pełno spekulacji na temat tego, czy byli zakochani wrócili do siebie. Niedługo później potwierdziła to sama 26-latka. Teraz dostaliśmy kolejny dowód. Autor piosenki „There’s Nothing Holding Me Back” i twórczyni hitu „Havana” sfotografowani zostali na randce w Los Angeles.

Camila Cabello i Shawn Mendes na Coachelli

Miesiąc temu internet rozgrzał się do czerwoności, ponieważ Camila i Shawn zostali przyłapani na Coachelli. Do mediów społecznościowych trafiły filmiki, jak para całuje się i dobrze się ze sobą bawi. Fanki i fani zaczęli zastanawiać się więc, czy ich ulubieńcy wrócili do siebie, czy może to tylko przelotny romans eks. Pomimo potwierdzenia związku przez wokalistkę, źródła mówiły, że para nie jest ze sobą, a przez ostatni miesiąc raczej nie widziałyśmy i nie widzieliśmy jej razem. Aż do teraz.

Camila Cabello i Shawn Mendes nie mogą się od siebie oderwać na randce

Niedawno artyści zostali przyłapani na randce w Los Angeles. Wyglądali na bardzo szczęśliwych. Rozmawiali, śmiali się i przytulali, stojąc na Melrose Avenue. Później zakochani udali się do Sunset Tower Hotel w West Hollywood.

Para wybrała dość eleganckie stroje. Camila postawiła na białą koszulę, na którą założyła czarną sukienkę na grubych ramiączkach. Dodała również klapki na szpilce i świecącą torebkę. Shawn natomiast założył biały golf i proste camelowe spodnie, które połączył z eleganckimi butami. Obydwoje wyglądali przepięknie. I widać, że świetnie czuli się w swoim towarzystwie.

Wszystko wskazuje więc na to, że miłość między gwiazdami nie jest już przeszłością. Cieszymy się, że artyści dali sobie drugą szansę. Kochamy ich razem!