CeraVe: naturalny look każdego dnia

Chcesz wyglądać naturalnie, ograniczając korzystanie z kolorowych kosmetyków? A może chodzi ci po głowie całkowita rezygnacja z makijażu na co dzień? W takiej sytuacji, w pierwszej kolejności, sugerujemy ci zadbać o skórę.

Content Studio

Zatroszcz się zatem o swoją codzienną rutynę pielęgnacyjną. Pomocne w tej kwestii są odpowiednio dobrane, wysokiej jakości dermokosmetyki. W połączeniu z twoją regularnością, będzie to klucz do sukcesu. Prawidłowa rutyna pielęgnacyjna nie jest trudna.

  • Zawsze zaczynamy od dokładnego oczyszczania.
  • Przechodzimy do nawilżania, pamiętając o każdym fragmencie ciała.
  • Rano i w ciągu dnia stosujemy ochronę przeciwsłoneczną. Jeśli borykasz się z niedoskonałościami, warto też włączyć do pielęgnacji produkty dedykowane ich zniwelowaniu. 

Poniżej znajdziesz skuteczne dermokosmetyki CeraVe. Marki o niepodważalnym backgroundzie – stworzonej z dermatologami.

To były jedyne produkty, którym mogłam w 100% zaufać - podkreśla ambasadorka marki, Kaja Soboń. 

Content Studio

1. Żel Myjący Przeciw Niedoskonałościom (z linii dla skóry skłonnej do trądziku) jest oczyszczającym produktem do twarzy, który warto zastosować w pierwszym kroku, przed aplikacją dalszych dermokosmetyków. Chodzi o to, aby dogłębnie oczyścić skórę twarzy z zanieczyszczeń i już na etapie mycia rozpocząć pracę nad redukcją sebum i wyprysków.

2. Żel Przeciw Niedoskonałościom & Odbudowujące Serum z Retinolem (z linii dla skóry skłonnej do trądziku) to z kolei 2 produkty, które stosuje się na noc ze względu na zawarte w nich składniki aktywne. Dzięki nim pozbędziesz się niedoskonałości i będziesz się cieszyć piękną, młodo wyglądającą skórą. Pamiętaj aby w jednej rutynie wybrać jeden z tych produktów, aby nie łączyć ze sobą składników aktywnych takich jak retinol i kwasy AHA&BHA. Psst, żel na zmiany trądzikowe świetnie zadziała także na backne, a serum wygładzi zmiany potrądzikowe!

3. Odbudowujący Krem pod Oczy – ten krem pod oczy z kwasem hialuronowym ze szczegółami zadba o najdelikatniejszy fragment twojej skóry, długotrwale ją nawilżając dzięki zastosowaniu technologii MVE pozwalającej na stopniowe uwalnianie składników aktywnych w czasie. 

4. Nawilżający Krem do Twarzy z SPF 30 lub 50 służy do odpowiedniego nawilżania i ochrony naszej twarzy (pamiętajmy, że kremy z filtrem są uważane za najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe). Warto więc wprowadzić je na stałe do naszej codziennej, porannej rutyny (nie tylko wiosną i latem, a przez cały rok). Krem z filtrem jest także konieczny do zastosowania, jeśli używamy produktów ze składnikami aktywnymi, takich jak np. żel przeciw niedoskonałościom czy serum z retinolem.

Content Studio

Bohaterka najnowszej okładki Glamour: rozmowa z Kają Soboń

Kaja Soboń już od kilku lat współpracuje z marką CeraVe (ale korzystała z ich dermokosmetyków znacznie wcześniej). Jej profil na Instagramie o tematyce sportowej obserwuje ponad 400 tysięcy osób, dla których aktywność fizyczna w życiu codziennym jest ważna, z kolei kanał na YT (Dźwigaj Dziewczyno) subskrybuje aż 337 tys. osób. 

Content Studio

Dlaczego instagramowe filtry mogą być krzywdzące zarówno dla tych osób, które je stosują, jak i obserwujących dany profil? Jakie są 2 topowe produkty marki CeraVe, dzięki którym Kaja Soboń cieszy się świetną kondycją skóry pozbawionej niedoskonałości? Skąd pomysł, aby podczas sesji Glamour zapozować bez makijażu? O tym (między innymi) porozmawialiśmy z Kają Soboń. 

Content Studio

Muszę przyznać, że nigdy nie czułam się tak pewna siebie i tak kobieco w makijażu, jak dzisiaj bez – przyznała Kaja Soboń tuż po sesji.