Dowody mówią same za siebie: Bennifer. Od kilku miesięcy rozmawiamy tylko o Jennifer Lopez i Benie Afflecku, pomiędzy którymi na nowo zaiskrzyło po 20 latach! I jak się okazuje oboje są spod znaku Byka. Co to oznacza dla związku? Strzał w dziesiątkę? Czy może jednak randkowanie z tym samym zodiakiem może okazać się trudniejsze, niż myślisz, bo w końcu ta druga osoba będzie odzwierciedlała twoje najlepsze i najgorsze cechy? Jesteście spod tego samego znaku zodiaku? Sprawdź, co może się stać, gdy zdecydujesz się na taką niby dopasowaną zodiakalnie randkę!

Baran i Baran – czy mają szansę na miłość?

Z pewnością to będzie trudny mecz. Dlaczego? Bo oboje jesteście energiczni, namiętni, ale przede wszystkim chcecie iść swoją drogą, obwiniając drugiego, gdy sprawy nie układają się po waszej myśli. Z drugiej strony ta gorąca sytuacja będzie was jednoczyć i pozwoli wam się dobrze bawić. A jeśli któreś poczuje potrzebę bycia choć przez chwilę zdobywcą, pozwólcie mu na to. W końcu to gra dla dwojga.

Byk i Byk – czy mają szansę na udany związek?

Byk jest uparty i obdarzony jasnym umysłem. Dlatego wszystko będzie działać tylko wtedy, gdy dostroicie się, by nadawać na tej samej fali –  w przeciwnym razie z trudem się dogadacie. Oboje musicie wyjść ze swoich stref komfortu, a to może kolidować z wzajemnymi potrzebami. Z drugiej strony połączy was zamiłowanie do rzeczy pięknych i dobrych, np. do pysznego jedzenia i miłości!

Bliźnięta i Bliźnięta – czy taki związek może się udać?

To spotkanie absolutnie nieprzewidywalne, nawet trudne do wyobrażenia lub przewidzenia. Prawdopodobnie zadziała tylko wtedy, gdy jedna osoba zdecyduje się bardziej ustabilizować, by związek mógł być zbudowany na pewnych fundamentach. Każdy jednak będzie potrzebować w nim miejsca dla siebie. Trzeba też będzie nauczyć się słuchać niekończących się monologów drugiej osoby. Może być to trudne, ale kto powiedział, że trud nie przyniesie owoców... Na pewno można w tym przypadku liczyć na namiętny seks i przeciąganie liny: kto kogo zdominuje. 

Rak i Rak – czy ta relacja przetrwa? 

To prawdopodobnie para, która ma największe szanse na wspólne funkcjonowanie. Potrzeba rozpieszczania i ciepła, która was łączy wraz z umiejętnością dbania o siebie nawzajem to przepis na udany związek. Jednak jest też jedno ALE: wielka wrażliwość Raków sprawia, że ​​​​podlegają szybkim zmianom nastroju, a to z kolei może odbić się na nastroju tej drugiej osoby... Więc sporo kłótni czy cichych dni może być wpisanych w taką relację. Jak i to, że druga osoba zamiast pocieszyć czy załagodzić emocje, po prostu będzie czuła to samo. Błędne koło...

Lew i Lew – czy mają szansę na udany związek?

Zastanów się dwa razy zanim zdecydujesz się na randkę z Lwem, jeśli to również twój znak zodiaku. Dlaczego? Ponieważ oboje potrzebujecie dużej porcji uwagi, więc w końcu wpadniecie w złość czy frustrację, jeśli jej nie dostaniecie. Lwy lubią dzielić pasje, są naprawdę odważne i hojne, ale muszą też wiedzieć, że ta druga osoba je szanuje. Skala trudności tego połączenia to 10/10.

Panna i Panna – czy pasują do siebie?

Panny dążą do perfekcji. Lubią rzeczy, które działają. Szanują logikę. Tak więc, aby się dogadać, być może wystarczy nigdy nie próbować poprawiać drugiej osoby lub zbyt często krytykować jej zachowania. Pamiętaj, aby zawsze dzielić się ważnymi projektami i celami, aby mieć sprawy, które was połączą.

Zobacz także:

Waga i Waga – czy się dogadają?

To może być szczęśliwy związek, ponieważ oboje staracie się szukać harmonii i równowagi, czegoś, co z pewnością uwiedzie drugą osobę. Ale są też małe pułapki, takie jak ryzyko uczynienia wszystkiego zbyt powierzchownym i życia opartego bardziej na wyglądzie niż wzajemnym szacunku. Nigdy nie bójcie się powiedzieć, czy coś wam się nie podoba lub coś nie działa, bo być może druga osoba myśli tak samo, ale nie ma odwagi tego przyznać. Szczerość i bieżąca komunikacja to podstawa!

Skorpion i Skorpion – czy mają szansę na udany związek?

Ryzyko, pasja, niebezpieczeństwo, intryga, tyle energii i zainteresowań, że to połączenie może być naprawdę interesujące. Musisz starać się wierzyć w tę drugą osobę i jej ufać, bo w przeciwnym razie może zrobić się przytłaczająco. Lepiej też trzymać się z dala od zazdrości, podejrzeń i nie chować urazów. Wtedy pozostanie tylko miłość. I namiętność!

Strzelec i Strzelec – czy ich miłość ma szansę?

Na pewno będzie fajnie. Bo to związek złożony ze sportu, ruchu i radości. Nawet wtedy, gdy się złościcie drogie Strzelce, bo macie różne opinie, robicie to bez lekceważenia drugiej osoby. Jedynym realnym zagrożeniem w związku osób spod tego znaku zodiaku będzie chroniczny głód wolności, którego może doświadczyć jedno z was, jeśli to drugie będzie nietolerancyjne, zbyt zaborcze. Mimo to, razem możecie odkrywać świat! I świetnie się przy tym bawić!

Koziorożec i Koziorożec  – czy się dogadają?

Zapomnij o zbyt romantycznych randkach, tych ze świecami, pełnych westchnień, bo oboje jesteście przykładami konkretu i minimalizmu. Jednak właśnie ta łącząca was powaga oraz praktyczności może pozwolić, aby związek działał, co prawda bez dodatków upiększeń, ale działał. Nie będzie złudzeń i przesadnej słodyczy, ale wspólne prawdziwe życie. Ramię w ramię.

Wodnik i Wodnik  – co z tego wyjdzie?

Wodnik z pewnością ma bardzo otwarty umysł i ogromną tolerancję. Cieszy się z najdziwniejszych lub najbardziej oryginalnych pomysłów. Dlatego, jeśli ty i twoja partnerka czy partner jesteście spod znaku Wodnika, zawsze będziecie mogli być sobą, unikając cierpienia. Nie zabraknie w waszym związku dużo potrzebnego wam śmiechu, ale i wolności. Uważajcie jednak, aby nie zamienić swojej relacji w „czułą przyjaźń”. Może jakimś rozwiązaniem jest dla was relacja otwarta, na luźnych zasadach, ale takich, które ustalicie i oboje się na nie świadomie zgodzicie!

Ryby i Ryby  – czy się dogadają?

Oboje jesteście wielkimi romantykami, ludźmi stworzonymi z marzeń i nieograniczonej fantazji, która zabarwia wszystko, nawet te gorsze chwile. Krótko mówiąc, dwie Ryby będą mogły unosić się razem w chmurach, ale tylko wtedy, gdy będą w stanie nadać kształt i treść swojemu związkowi. Bawcie się i śnijcie, ale nigdy nie traćcie całkowicie z oczu rzeczywistości i ważnych rzeczy. Nauczcie się wspólnie podejmować codzienne, czasem trudne decyzje. Pamiętajcie, że warto nauczyć się komunikacji, rozwiązywać na bieżąco problemy, bo same nie znikną, mówić o swoich potrzebach, negocjować warunki relacji.