Czy znak zodiaku może wpływać na jakość seksu? Tak. Podobnie, jak w przypadku wielu cech osobowości, istnieje również horoskop, który może dużo powiedzieć nam o innych i przede wszystkim o nas samych. Dzięki niemu możliwe jest poznanie cech znaków zodiaku i tego, co doprowadza je do rozkoszy. Chcesz poznać swój zodiakalny zmysłowy profil, a także (a może przede wszystkim) swojej partnerki czy partnera? Zastanawiasz się, z kim najlepiej dogadasz się w sypialni? Podpowiadamy!

Co podnieca znaki zodiaku i rozpala ich zmysły? 

Gwarantujemy, że po przeczytaniu tego artykułu nie spojrzycie już tak samo na sąsiada lub koleżankę z pracy. O ile wiecie, kiedy się urodzili i jaki zatem jest ich znak zodiaku... A zatem: co podnieca znaki zodiaku i rozpala ich zmysły? Możecie się zdziwić.

Co podnieca osoby spod znaku Barana?

Baran to najbardziej instynktowny i zwierzęcy znak zodiaku. Tak samo jest w łóżku. Jeśli jesteś spod znaku Barana, doskonale wiesz, że nieokiełznany seks jest czymś, co najbardziej lubisz. Do szaleństwa z przyjemności doprowadza cię coś czerwonego –  od prześcieradeł po zasłony, od świec po wino. Rada dla Barana czy osoby idącej do łóżka z osobą spod tego znaku zodiaku: nie gaście światła! Niestety związek z Baranem ma swoją wadę: ten znak przechodzi z łóżka do łóżka z łatwością, z jaką imprezowicz przechodzi od baru do baru. Jednak poza tym, seks z Baranem jest niezapomniany.

Kto podnieci Barana?

W łóżku Baranom zaiskrzy przede wszystkim z Bykiem, Lwem i Strzelcem. Zarówno Baran, jak i Lew, to znaki o silnej osobowości, które lubią być liderami. Ich połączenie może być ekscytujące i pełne pasji. Strzelce są pełne energii i zapału. Ich wspólna przygoda może prowadzić do ekscytujących doświadczeń w sypialni. Byki natomiast współgrają z Baranami pod względem temperamentu. Ogień, jaki może je połączyć nie ma sobie równych.

Co rozpala zmysły Byka?

Byk uwielbia ślepo polegać na swoich pięciu zmysłach: od węchu po dotyk. Każdy z nich staje się bohaterem aktu, żaden nie jest wykluczony. Ten znak uwielbia klasyczne pozycje, z którymi jest doskonale zaznajomiony. Seks z nim wcale nie jest banalny, wręcz przeciwnie – zna już scenariusz i wie, jak sprawić przyjemność drugiej osobie. Uwielbia też całować wszędzie swojego partnera/partnerkę. Uważa, że atmosfera jest fundamentalna: od muzyki po odpowiednie nastrojowe oświetlenie. Czego unikać w kontakcie z tym znakiem zodiaku? Pośpiechu i niepokoju.

Z kim w łóżku dogada się Byk?

Jakie znaki poczują vibe z Bykiem? Panna, Rak, Ryby i oczywiście Baran (jak wyżej). Byk i Panna to znaki ziemskie, co oznacza, że mogą mieć wspólne potrzeby. Ich seks będzie nasycony zmysłowością. Ryby mogą wprowadzić Byka do emocjonalnej głębi, Rak – nauczyć wrażliwości.

Co rozpala Bliźnięta?

Ten znak to prawdziwy fan Kamasutry. Bliźnięta uwielbiają eksperymentować z wieloma nowymi pozycjami i są bardzo intensywne w łóżku. Mają taką dynamikę, która sprawi, że można delektować się wszystkimi odcieniami wspólnych chwil. Uwielbiają także gadżety. Dzięki nim stosunek jest bardziej pikantny i zabawny – używają ich zarówno dla siebie, jak i dla swojego partnera/partnerki. Gra wstępna jest ich mocną stroną.

Zobacz także:

Z kim w łóżku będzie najlepiej Bliźniętom?

Znaki stworzone dla Bliźniąt to Byk, Lew oraz Strzelec. Szczególnie dobrze będzie im z Lwem – ich przygody w sypialni będą ekscytujące i pełne nowych, niespodziewanych przeżyć. 

Co podnieca osoby spod znaku Raka?

Osoby spod znaku Raka są bardzo czułe, ale mają również tendencję do ukrywania swoich prawdziwych emocji. To podczas seksu ujawnia się ich prawdziwa natura. Rak jest gotowy na erotyczne zaangażowanie i najgorętszą grę, jaka istnieje. Dziki i swobodny charakter osób urodzonych pod znakiem Raka poznamy, gdy zrzucą z siebie ubrania. Masowanie cudzych pleców w bardzo zmysłowy sposób jest częścią gry uwielbianej przez Raki. Kilka zadrapań nada wszystkiemu pikantny smak. Trzeba jednak uważać, by nie przesadzić – zadrapanie może doprowadzić do szaleństwa, ale nie może sprawiać bólu.

Z kim w łóżku będzie najlepiej Rakowi?

W związku z Rakiem zaiskrzy, jeśli jego partnerem będą Ryby, Skorpion lub Byk. Skorpion jest emocjonalny i pełen pasji, co będzie perfekcyjnie pasować do troskliwości i uczuciowości Raka. Ich związek w sypialni może być intensywny, pełen zaangażowania i fizycznej bliskości. Z Bykiem – pełen zmysłowości i przyjemności.

Co działa na zodiakalnego Lwa?

Urodzeni pod znakiem Lwa odzwierciedlają zwierzę, które prezentują. Drapieżnik numer jeden na sawannie pozostaje taki nawet w łóżku. Uwielbia popisywać się swoimi umiejętnościami seksualnymi, oddając się nieokiełznanej miłości bez zahamowań. Szczególnej pikanterii, którą uwielbia Lew, doda obecność lustra. Pozbycie się wszelkich zahamowani przeniesie was w inny wymiar.

Z kim do łóżka powinien pójść Lew?

Połączenie z Lwem to ekscytujące przeżycie dla Strzelca, Bliźniąt i Wagi. Z Wagą relacja pełna będzie romantycznych gestów, przyjemnych doświadczeń i estetycznych przyjemności, z Bliźniętami – spontaniczności i dynamiki, ze Strzelcem – kreatywności.

Co rozpala zodiakalną Pannę?

Znak Panny jest otwarty na doświadczenie wszystkiego, o co poprosi go partner/partnerka. Uwielbia pytać, czego chce ta druga osoba, dając się poprowadzić w podróży ku przyjemności. Romantyczna noc w hotelu lub prysznic, który zmoczy Was od stóp do głów – to idealne rozwiązania. Jęki i śmiech także podgrzeją atmosferę. Lepiej natomiast wystrzegać się „dziobania” w policzek w stylu cioci.

Z kim w łóżku dogada się Panna?

Z Panną w łóżku dogadają się Byk, Ryby i Koziorożec.

Co rozpala osobę spod znaku Wagi?

Miłosne igraszki z Wagą to dzieło sztuki. Obsesyjne poszukiwanie piękna, które charakteryzuje ten znak, w rzeczywistości sprawia, że ​​każdy akt seksualny jest kandydatem do Oscara. Waga dąży do… równowagi! Żaden z partnerów nie będzie całkowicie dominujący, ani całkowicie pasywny: obowiązuje złota zasada 50/50. Sceneria ma fundamentalne znaczenie dla sukcesu zabaw w łóżku, dlatego warto pomyśleć o wystroju domu, atmosferze, oświetleniu, czy nawet widoku – to wszystko jest tak samo ważne, jak gra wstępna. Truskawki i szampan? Tak! Trzeba jednak uważać na kicz, którego Waga nie toleruje. 

Z kim w łóżku dogada się Waga?

Wspólne porozumienie znajdzie z Lwem, Strzelcem i Bykiem.

Co działa na zmysły Skorpiona

To niebezpieczny gracz. Z radością odpowie na propozycje, w których przekroczycie granice. W sypialni uwolni pasję, o którą nikt nigdy by go nie podejrzewał. Ten znak podąża własnymi ścieżkami, ale w rzeczywistości okazuje się tygrysem w łóżku. Lubi uczciwą relację –  potrafi dawać i brać. Kajdanki oraz róże z kolcami podniecą go szczególnie. Nie cierpi egoizmu i… białych skarpetek.

Z kim w łóżku dogada się Skorpion?

Skorpion wzniesie się na wyżyny razem z Koziorożcem, Rakiem i Bykiem.

Co działa na zmysły Strzelca

Strzelec jest niezwykle spontaniczny, wolny od zahamowań i reguł. Lubi zmieniać zarówno miejsce, jak i pozycję. Stroni od banałów i nudy – prześcieradło nie da mu takiej satysfakcji, jak igraszki w samochodzie. Uwielbia robić to w zakazanych miejscach – ryzyko bycia nakrytym dosłownie doprowadza go do szaleństwa.

Z kim w łóżku dogada się Strzelec?

Zabaw może swobodnie spróbować z Bliźniętami, Wodnikiem i Koziorożcem.

Co działa na zmysły Koziorożca

Koziorożec potrzebuje trochę czasu, aby pozbyć się zahamowań, bo będzie próbował nie dopuścić do siebie swoich własnych uczuć. Gdy tylko jednak pojawi się uczucie z partnerem/partnerką, Koziorożec okaże się ich najsłodszą połową. Pieszczenie nóg i ud to raj dla tego znaku zodiaku. Lubią przejmować stery i prowadzić grę. Koziorożec unika wulgarności, ale zabawkom erotycznym jest na tak. 

Z kim w łóżku dogada się Koziorożec?

Zaiskrzy pomiędzy nim a Skorpionem, Panną i Bliźniętami.

Co rozpala Wodnika

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika charakteryzują się ekscentryczną osobowością, która sprawia, że ​​kochanie się jest ich drogą do wolności i porywczości. Jednak skandalizowanie nie idzie z nimi w parze. Uprawianie seksu to dla nich po prostu świetna zabawa. Wolą śmiech zamiast jęczenia. Ewentualnie jedno i drugie. Nie gardzą korzystaniem z zabawek, aby zwiększyć poziom podniecenia. 

Z kim w łóżku dogada się Wodnik?

Nic tak jednak nie daje rozkoszy Wodnikowi, jak widok rozbawionej twarzy partnera/partnerki. Z chęcią odpowie na to Lew, Strzelec i Baran.

Co rozpala Ryby

Dla Ryb to nie sypialnia, tylko miłość jest czymś, co rozpala. Ten znak zodiaku to najbardziej romantyczna konstelacja, która uwielbia porozumiewać się niewerbalnym językiem złożonym z pieszczot, intymności, bliskiego kontaktu ciał i słodkiej namiętności. Ryby to beznadziejnie wręcz romantyczne osoby, które szukają pocałunków oraz róż na poduszce. Rozkoszują się zapachem partnerki czy partnera. Nie cierpią pośpiechu, chłodu i szaleństwa w sypialni. 

Z kim w łóżku dogada osoba spod znaku Ryb?

Ryby przyjemność ze wspólnych chwil odnajdą u boku Raka, Skorpiona i Panny.