Jedną z aktorek, które znane są ze swojego specyficznego żartu, jest Dakota Johnson. 33-latka podchodzi do wywiadów i wystąpień publicznych z dużym dystansem i poczuciem humoru. Jej fanki i fani tworzą też krótkie filmiki, które są kompilacjami jej najbardziej chaotycznych i śmiesznych (czasem nawet nieintencjonalnie) wypowiedzi. Teraz dołączyła do nich kolejna. W czwartek 19 stycznia, podczas Sundance Film Festival, Dakota wygłosiła przemowę o reżyserze Luce Guadagnino („Tamte dni, tamte noce”, „Do ostatniej kości”). Aktorka nie mogła się powstrzymać i nawiązała także do znanego z pierwszego wspomnianego filmu, czyli „Tamte dni, tamte noce”, Armiego Hammera, który odgrywał tam rolę Oliviera. W zeszłym roku świat obiegła informacja, że mężczyzna został oskarżony o kanibalizm. Zobaczcie, co powiedziała na ten temat Johnson.

Dakota Johnson żartuje z Armiego Hammera i jego kanibalizmu

Podczas wydarzenia Dakota wręczała nagrodę swojemu wieloletniemu przyjacielowi Luce Guadagnino (w 2015 roku zagrała w jego filmie „Nienasyceni”, partnerując m.in. Tildzie Swinton). Reżyser został laureatem nagrody Sundance Institute International Icon Award. W swoim przemówieniu gwiazda „Pięćdziesięciu twarzy Greya” (zaznaczymy tylko, że Dakota wystąpiła w ultrahot dżinsowym total looku od Magdy Butrym!) postanowiła zażartować z tego, że zanim Armie Hammer został oskarżony o kanibalizm, zagrał w filmie Luki „Tamte dni tamte noce”, a parę lat później Włoch wyreżyserował film „Do ostatniej kości”, który opowiada historię miłosną młodych kanibali.

To właśnie tutaj, na festiwalu Sundance w 2017 roku, widzowie obejrzeli film, który w wyjątkowy sposób pokazuje podejście Luki do opowiadania historii – zaczęła swoje przemówienie 33-latka. – Pokazał to film „Tamte dni, tamte noce”. Niestety ja w nim nie grałam – dodała, na co publiczność zareagowała śmiechem. – Luca zaproponował mi rolę brzoskwini, ale nasze harmonogramy się nie zgrały. Dzięki Bogu, bo wtedy byłabym kolejną kobietą, którą Armie Hammer próbował zjeść – powiedziała z nerwowym śmiechem.

fot. Getty Images

fot. Getty Images

Publiczność również zaczęła się nieśmiało śmiać. Wybrzmiały też różne okrzyki. Trzeba przyznać, że żart był naprawdę odważny i kontrowersyjny.

Warto przypomnieć, że w produkcji „Tamte dni, tamte noce” Timothée Chalamet odgrywa seksualną scenę z brzoskwinią, którą Hammer później zjada.

Armie Hammer oskarżony o kanibalizm

W internecie zostały opublikowane wiadomości Armiego Hammera, które pisał on do różnych kobiet. Aktor opisywał w nich swoje kanibalistyczne fantazje i fetysze seksualne. Sprawa zrobiła się bardzo poważna. Hammer stracił pozycję i reputację, został oskarżony o kanibalizm. Kilka miesięcy temu Guadagnino zaprzeczył plotkom, że jego nowa produkcja „Do ostatniej kości” ma związek z oskarżonym aktorem.

Zobacz także: