Twórcy serialu Przyjaciółki potwierdzili informację o powstaniu kolejnego sezonu, nad którym ekipa właśnie rozpoczęła prace. Produkcja trafiła na antenę Polsatu w 2012 roku i skradła serca widzów. Za reżyserię jest odpowiedzialny Grzegorz Kuczeriszka (Czas honoru, Hotel 52, Teraz albo nigdy!). W rolach głównych występują Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska oraz Anita Sokołowska. Historia bliskich przyjaciółek, opowiadająca o ich codzienności oraz problemach, które stają na drodze każdej z nich zdobyła sympatię fanów, których przybywa z roku na rok.

Małgorzata Socha zorganizowała baby shower, na którym zdradziła imię dziecka! >>>

Która aktorka dołączyła do obsady Przyjaciółek?

Nowy sezon jakiegokolwiek serialu zazwyczaj zwiastuje pojawienie się nowych postaci, a co za tym idzie również aktorów, którzy wcielą się w ich role. W wypadku Przyjaciółek o nowej bohaterce, która dołączyła do obsady, poinformowała Anita Sokołowska, czyli serialowa Zuza. Opublikowała na Instagramie zdjęcie z planu z Tamarą Arciuch. Podpis „W końcu razem pracujemy” nie pozostawia wątpliwości, że zobaczymy gwiazdę znaną z takich produkcji jak M jak Miłość, Niania oraz Halo Hans!. Na planie tej ostatniej poznała swojego męża, Bartka Kasprzykowskiego, który również występuje w Przyjaciółkach, wcielając się w rolę Pawła, męża Anki, czyli Magdaleny Stużyńskiej. Nie wiadomo, kogo zagra Tamara Arciuch w 13. sezonie, ale prawdopodobnie pojawi się w życiu serialowej Zuzy.

Według informacji ujawnionych przez producentów w nowym sezonie nie zabraknie życiowych zawirowań, z którymi będą musiały poradzić sobie Inga, Anka, Patrycja oraz Zuza. Zanim jednak 13. sezon trafi na małe ekrany wiosną 2019 roku, w każdy czwartek o godzinie 21.10 na antenie Polsatu widzowie będę mogli oglądać nowe odcinki 12. sezonu Przyjaciółek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W końcu razem pracujemy @tamara.arciuch #onset

Post udostępniony przez Anita Sokołowska (@anita_sokolowskaa) Paź 20, 2018 o 5:22 PDT