Mimo że od wielkiego powrotu Miley Cyrus minęło już parę tygodni, to nadal nie znika ona z nagłówków serwisów plotkarskich. Czasami towarzyszą jej tam też Liam Hemsworth i coraz częściej – Gabriella Brooks. Jeśli ktoś nie orientuje się w tym trójkącie, to już tłumaczymy. Miley jest byłą żoną Liama, a Gabriella jest jego obecną partnerką. Chyba cały świat wie już o głośnym singlu wokalistki, „Flowers”, którego tekst ma być właśnie o jej ekspartnerze. Wokół piosenki powstało już wiele teorii, teraz fanki i fani wymyślili coś nowego. Nie ma to związku z piosenką, a z Miley i Gabriellą. Internet, z TikTokiem na czele, spekuluje teraz, że modelka była w przeszłości tancerką sceniczną wokalistki! Zobaczcie, czego udało nam się dowiedzieć na ten temat.

Nowa teoria dotycząca Miley Cyrus i Gabrielli Brooks rozgrzała internet do czerwoności

Internautki i internauci znaleźli stare zdjęcia z jednego z występów Miley w Londynie z 2014 roku. Artystka promowała w tamtym czasie swój album „Bangerz”. Na fotografiach z performance’u, udostępnionych przez portal Daily Mail, widzimy gwiazdę w towarzystwie tancerek scenicznych. Jedna z nich wyraźnie przypomina Gabriellę. Użytkowniczki i użytkownicy TikToka, na którego przeniosła się ta cała „drama”, są przekonani, że modelka współpracowała kiedyś z Cyrus.

fot. Getty Images

fot. Getty Images

Śledztwo weszło na wyższy poziom, gdy spostrzegawczy internauci i internautki dostrzegli charakterystyczne znamiona na lewej ręce Brooks. Porównali je z aktualnymi zdjęciami gwiazdy z czerwonego dywanu. Dodatkowo w 2014 roku obecna dziewczyna Liama Hemswortha mieszkała właśnie w Londynie, gdzie odbył się koncert, z którego zostały wzięte zdjęcia. Gabriella miała wtedy 17 lat.

Oczywiście nie ma żadnych dowodów na to, że tancerka to rzeczywiście Brooks. Ani ona, ani Miley nie skomentowały sprawy, ale może, przez to, że dzieje się ona na TikToku, doczekamy się jakiejkolwiek, chociaż zdawkowej odpowiedzi (czy też podpowiedzi). Fanki i fani zdają się jednak mocno wierzyć w to, że modelka i piosenkarka naprawdę występowały kiedyś razem na scenie.

Gabriella Brooks i Liam Hemsworth - związek

Modelka i aktor spotykają się od 2019 roku, ale swój związek trzymają w miarę możliwości z dala od blasku fleszy. Ostatnio zaliczyli swój debiut na czerwonym dywanie, czym wywołali niemałe poruszenie. 26-latka złożyła też swojemu ukochanemu publiczne życzenia urodzinowe na Instagramie.

Zobacz także: