Aby w ogóle było wiadomo o co chodzi, trzeba zacząć od wytłumaczenia całej historii i powiązań między tą trójką. W 2018 roku Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub. Jednak życiem jako mąż i żona cieszyli się tylko przez 8 miesięcy, a w 2020 byli już po rozwodzie. Piosenkarka wspominała swoje małżeństwo z aktorem jako katastrofę. W 2019 roku Liam zaczął być widywany z Gabriellą Brooks, z którą jest do dziś. I tak właśnie stworzył się nam trójkąt miłosny. 13 stycznia Hemsworth obchodził swoje urodziny, a Cyrus wydała swój nowy singiel „Flowers”, którego słowa skierowane są właśnie do niego. Dodatkowo Gabriella złożyła swojemu ukochanemu publiczne życzenia. Zobaczcie.

Gabriella Brooks świętuje urodziny Liama Hemswortha, a Miley Cyrus wydaje o nim piosenkę

33. urodziny z pewnością pozostaną na długo w pamięci gwiazdora „Igrzysk śmierci”. Przede wszystkim dlatego, że jego była żona zrobiła mu „prezent” i wydała głośną piosenkę „Flowers”, która wydaje się być właśnie o nim. Z tych przyjemniejszych podarunków, to jego obecna ukochana, Gabriella Brooks, postanowiła uczcić jego urodziny, wstawiając urocze zdjęcie na Instastory.

To dzień Liama – napisała aktorka i dodała emotikony serca, tortu, delfina i palmy. Fotografia przedstawia Hemswortha w oceanie podczas tropikalnych wakacji.

Story Brooks pojawiło się tylko parę godzin po premierze utworu „Flowers”. Fanki i fani myślą, że słowa piosenki są o byłym partnerze Miley. Wokalistka odnosi się w niej między innymi do spalonego domu (co naprawdę się wydarzyło), ale może on też być metaforą ich związku. Zagraniczne media informują też, że dom, w którym 30-latka nagrała teledysk do singla jest miejscem, w którym Liam miał zdradzić ją z 14 kobietami. Jak więc widać zarówno piosenka, jak i teledysk mają w sobie sporo ukrytych znaczeń.

Gabriella Brooks i Liam Hemsworth – związek

Pod koniec 2019 roku Gabriella Brooks i Liam Hemsworth zaczęli się spotykać. Ich związek nie jest jednak praktycznie w ogóle medialny. Mówiono nawet o tym, że para się rozstała. Zaprzeczyła jednak tym plotkom, pokazując się wspólnie na czerwonym dywanie w listopadzie. Był to ich debiut na ściance. Prezentowali się pięknie.