W lipcu ubiegłego roku świat obiegła zaskakująca wiadomość. Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard postanowili zakończyć swoje 4-letnie małżeństwo. „Postanowili” to dużo powiedziane – decyzja o rozwodzie została podjęta przez amerykańską modelkę polskiego pochodzenia, która przyłapała męża na seryjnych zdradach. W obliczu niewierności 32-latka złożyła wniosek o rozwód i nie spojrzała się za siebie. Niedługo później rzuciła się w wir randkowania jako świeżo upieczona singielka. Przez kolejne kilka miesięcy widywana była z nowymi mężczyznami u boku, jednak żaden z romansów nie przetrwał próby czasu. Co dziś o swojej dating era myśli modelka? 

Emily Ratajkowski o mężczyznach, z którymi spotykała się po rozwodzie

Brad Pitt, Harry Styles, Pete Davidson oraz Eric André to tylko kilku mężczyzn, z którymi w ostatnich miesiącach widywana była Emily Ratajkowski. Z Petem Davidsonem spędziła Święto Dziękczynienia, Eric André był jej tegoroczną walentynką (para z tej okazji zamieściła w sieci naprawdę gorące zdjęcia), a Harry Styles okazał się tylko przelotnym romansem w samym sercu Tokio, gdzie para została przyłapana na namiętnym pocałunku

Spokojnie można jednak stwierdzić, że dating era Emily dobiegła końca. Od dłuższego czasu gwiazda widywana jest jedynie w towarzystwie bliskich i przyjaciół, a swój wolny czas poświęca synkowi. Kilka dni temu 32-latka postanowiła w zabawny sposób skomentować swoją erę randkowania na TikToku.

Jako świeżo upieczona singielka zdecydowałam, że umówię się z każdym, kto będzie chciał zabrać mnie na kolację – napisała na TikToku gwiazda, podpisując filmik – Cieszę się, że ten okres jest już za mną.

@emrata

grateful this period of the healing process has passed

♬ original sound - Mr_Superkick

Żeby było zabawniej, TikTok został nagrany do viralowego dźwięku, który wyraźnie sugeruje, że Emily nie wspomina dobrze swoich randek z mężczyznami ze świata show-biznesu. Wygląda na to, że modelka jest obecnie w swojej single and happy about it era i nie ma zamiaru tracić czasu na przelotne romanse.