Emily Ratajkowski opublikowała właśnie TikToka, w którym mówi o tym, jakie rozwody potrafią być… wspaniałe. 32-latka ma w tym swój cel i misję. Chce uświadomić kobietom, a szczególnie tym, które nie skończyły jeszcze 30 lat, że rozstanie z mężem to jeszcze nie koniec świata, a bycie singielką w wieku trzydziestu kilku lat jest cudowne. Podzielacie jej opinię?

Emily Ratajkowski o pozytywnych aspektach rozwodu

Gwiazda zaskakuje swoimi opiniami i poglądami nie od dziś. Jest zdeklarowaną feministką i zawsze staje po stronie kobiet, nawet wtedy, gdy sprawa wydaje się być kontrowersyjna. Tym razem EmRata poruszyła temat rozwodów, a raczej ich pozytywnych aspektów. Wypowiedziała się na ten temat na TikToku.

Wygląda na to, że wiele kobiet rozwodzi się zanim skończy 30 lat – zaczęła modelka. – Jako ktoś, kto wziął ślub w wieku 26 lat, był w separacji przez ponad rok, muszę wam powiedzieć. Nie ma nic lepszego niż bycie trzydziestoparolatką, nadal hot, posiadającą własne pieniądze, zastanawiającą się, co chce zrobić ze swoim życiem. I przede wszystkim porzucającą tę fantazję o małżeństwie. Zdajesz sobie sprawę, że masz całe życie przed sobą. Do wszystkich, którzy czują się zestresowani swoim rozwodem – wszystko jest dobrze. Gratulacje, gratulacje – powiedziała Emily w niemal minutowym wideo, które podpisała: „Uważam rozwód przed trzydziestką za szykowny”.

@emrata

personally i find it chic to be divorced by the age of 30

♬ original sound - Emrata

Filmik ma już ponad 1,2 miliona wyświetleń i 132 tysiące polubień. W komentarzach posypały się słowa… uznania. Fanki zdawały się zgadzać ze wszystkim, co powiedziała ich idolka i same opisywały swoje doświadczenia związane ze ślubem, rozwodem czy byciem singielką.

Nie zabrakło też komentarzy na temat głośnego teraz rozwodu Sophie Turner i Joe’a Jonasa. TikTok Ratajkowski pojawił się w idealnym momencie (być może nawet celowo opublikowała go akurat teraz). Sophie ma 27 lat – jest przed trzydziestką i rozwodzi się. Możliwe, że Emily chciała wesprzeć swoją koleżankę z branży. 

Emily Ratajkowski – rozwód

Modelka ma w temacie rozwodów trochę do powiedzenia, ponieważ sama jeden przeżyła. W 2022 roku rozwiodła się ze swoim partnerem Sebastianem Bear-McClardem. Para doczekała się syna. Wokół rozstania byłych zakochanych pojawiło się dużo szumu i kontrowersji. Producent miał zdradzać Emily i wykorzystywać inne kobiety seksualnie. Ratajkowski wyznała wtedy magazynowi „Harper’s Bazaar”: Czuję wiele emocji. Złość, smutek. Czuję podekscytowanie, radość i lekkość. Każdy dzień jest inny. Dobrą rzeczą jest to, że wiem, że czuję te wszystkie emocje. To jest fajne, bo przez to wierzę, że wszystko będzie w porządku.