Pomimo tego, że Emily Ratajkowski i Eric André nie są już razem, to o ich relacji nadal jest głośno. Głównie z powodu nagich zdjęć, które około miesiąc temu komik opublikował na swoim Instagramie, a tym samym wzbudził niemałe poruszenie (nie tylko) wśród swoich obserwatorów oraz obserwatorek. Ostatnio 39-latek udzielił wywiadu dla „Rolling Stone” i odniósł się do tych kadrów - opowiedział, jak one powstały oraz jaka myśl towarzyszyła mu przy publikacji tak intymnego postu. Sprawdźcie, co powiedział.

Odważne zdjęcia Emily Ratajkowski i Erica André'a 

W Walentynki Instagram zapłonął, ponieważ ówczesny chłopak Emily Ratajkowski opublikował post z ich dwoma nagimi zdjęciami. Miały one potwierdzić związek modelki i komika. Niestety zaledwie parę dni później para rozstała się. Mimo to o fotografiach nadal jest głośno Nie dziwimy się. Niektórzy uważają je za naprawdę odważne. 

Eric André wypowiedział się na temat nagich zdjęć z Emily Ratajkowski

Teraz w rozmowie z magazynem „Rolling Stone” Eric André nawiązał do wspomnianych zdjęć. Opowiedział, jak powstały. Wiele wskazuje na to, że była to naprawdę spontaniczna decyzja.

To była chwila – zaczął 39-latek – Piliśmy wino, nagle Emily zaczęła dosłownie umierać ze śmiechu i powiedziała: „Muszę zrobić temu zdjęcie”. Nie mogliśmy powstrzymać się od śmiechu. Oboje zgodziliśmy się, że to są piękne kadry, którymi trzeba podzielić się ze światem – dodał komik.

Gwiazdor kontynuował: W sztuce o to chodzi. Ona nie jest intelektualna, tylko pierwotna. Musi przemawiać do twoich hormonów tak samo, jak do twojej głowy. Myślę, że ludzie uważają, że atrakcyjność opiera się tylko na wyglądzie fizycznym, ale piękno jest powierzchowne.

Parę dni po opublikowaniu głośnego posta, Emily Ratajkowski udostępniła TikToka sugerującego, że jej relacja z Erickiem Andrém zakończyła się. Cóż, najważniejsze, że dobrze się ze sobą bawili. A tak właśnie wynika ze wspomnianego wyżej wywiadu.