Harry Styles i Emma Corrin zagrali razem w nowym filmie Amazon Studios. On wcielił się w geja, a ona... w jego żonę. „My Policeman” to ekranizacja książki autorstwa Bethan Roberts o tym samym tytule. Za kamerą stanie reżyser „Geniusza” z Judem Law i Nicole Kidman, Michael Grandage. Za scenariusz odpowiada nominowany do Oscara i Emmy Ron Nyswaner („Filadelfia”, „Ray Donovan”, „Homeland”). Zgodnie z zapowiedziami prace nad produkcją już wystartowały. Co więcej, w sieci są już nie tylko zdjęcia z planu, ale też pierwsze fotosy filmowe i zwiastuny, które zdradzają więcej o produkcji. 

Emma Corrin i Harry Styles zagrają razem! Co wiemy o filmie „My Policeman” / „Mój policjant”

Co zatem wiemy o nowym filmie z Emmą Corrin i Harrym Stylesem w rolach głównych? Młoda aktorka, która zdobyła międzynarodową sławę i sympatię dzięki roli księżnej Diany w serialu „The Crown” wcieli się w postać Marion. Z kolei autor hitów „Sign of the Times” i „Watermelon Sugar” zagra jej skrywającego olbrzymi sekret męża. Historia (podobnie jak w powieści Roberts) zostanie ukazana z dwóch perspektyw czasowych: lat 50. i 90. XX wieku. 

Jak czytamy w opisie fabuły, z powodu powojennych realiów społecznych i obyczajowych Tom zdecydował się na małżeństwo z Marion, choć w rzeczywistości kochał mężczyznę o imieniu Patrick. Przypomnijmy, że w tamtych czasach w wielu krajach homoseksualność traktowano jak przestępstwo. Gdy Patrick niespodziewanie znów pojawi się w życiu pary, wspomnienia sprzed 40 lat nagle ożyją, a na jaw wyjdą ukrywane przez dekady tajemnice. 

Przy okazji warto wspomnieć o tym, że w filmie nie zabraknie scen seksu. Na szczęście jak w większości współczesnych produkcji na planie zatrudniono osobę zajmującą się koordynowaniem tego typu scen (koordynatorka/koordynator intymności), aby zapewnić aktorkom i aktorom jak największy komfort pracy.

„My Policeman” – pierwsze zdjęcia z planu

Do sieci jakiś czas temu trafiły pierwsze zdjęcia z planu filmowego. Widzimy na nich Harry'ego Stylesa w policyjnym mundurze z lat 50. ubiegłego wieku, a także Davida Dawsona, który wcieli się w postać ukochanego głównego bohatera. Fotografie możecie zobaczyć w naszej galerii.

Emma Corin i Harry Styles w filmie „My Policeman” – nowe zdjęcia zapowiadające produkcję

Premiera filmu zbliża się wielkimi krokami i w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia będące zapowiedzią produkcji. 

„My Policeman” / „Mój policjant” – pierwszy oficjalny trailer filmu

Pierwszy zwiastun filmu „Mój policjant” wprawdzie nie zdradza zbyt wiele, ale zaostrza nasz apetyt na oglądanie! Możemy w nim zobaczyć Toma (w tej roli Harry Styles), Marion (Emma Corrin) i Patricka (Davida Dawsona) w kilku pięknie nakręconych scenach – w tym Tom i Marion dzielą się pocałunkiem jako mąż i żona w dzień ślubu, ale i krótki, subtelny, ale szalenie romantyczny moment między Patrickiem i Tomem. A wszystko zaczyna się w galerii sztuki, gdzie Patrick pyta Toma, co myśli o obrazie, który oglądają, co czuje, gdy na niego patrzy. Tom odpowiada: „Wyczuwam fale, wiesz, jakie są silne”. Patrick dodaje: „Czujesz, że mogą cię zmiażdżyć lub porwać ze sobą. Po prostu musisz pozwolić, żeby tobą zawładnęły...”.

Zobacz także:

 

 

 „Mój policjant” – drugi oficjalny trailer filmu

7 września światło dzienne ujrzał drugi oficjalny zwiastun i trzeba przyznać, że całość zapowiada się niezwykle ekscytująco. Słoneczne kadry pokazujące początki związku Toma i Marrion przeplatają się z coraz mroczniejszymi ujęciami przedstawiającymi rozwój uczucia między Tomem i Patrickiem. Podczas gdy jedna miłość nabiera siły, druga przeżywa coraz większe dramaty. Z każdą chwilą atmosfera gęstnieje...

 

Data premiery filmu „My Policeman”

„My Policeman” trafi do kin 21 października 2022 roku, a chwilę później, bo już 4 listopada film będzie można oglądać na platformie Prime Video.