Harry Styles i Emma Corrin wystąpią razem w nowym filmie Amazon Studios. On zagra geja, a ona... jego żonę. My Policeman to ekranizacja książki autorstwa Bethan Roberts o tym samym tytule. Za kamerą stanie reżyser Geniusza z Judem Law i Nicole Kidman, Michael Grandage. Za scenariusz odpowiada nominowany do Oscara i Emmy Ron Nyswaner (Filadelfia, Ray Donovan, Homeland). Zgodnie z zapowiedziami - prace nad produkcją już wystartowały. Co więcej, do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu filmowego. 

Emma Corrin i Harry Styles zagrają razem w fimie! Co wiemy o My Policeman?

Znamy pierwsze szczegóły związane z My Policeman, czyli nowym filmem z Emmą Corrin i Harrym Stylesem w rolach głównych. Młoda aktorka, która zdobyła międzynarodową sławę i sympatię dzięki roli księżnej Diany w serialu The Crown wcieli się w postać Marion. Z kolei autor hitów Sign of the TimesWatermelon Sugar zagra jej skrywającego olbrzymi sekret męża. Historia (podobnie jak w powieści Roberts) zostanie ukazana z dwóch perspektyw czasowych - lat 50. i 90. XX wieku. 

Jak czytamy w opisie fabuły, z powodu powojennych realiów społecznych i obyczajowych Tom zdecydował się na małżeństwo z Marion, choć w rzeczywistości kochał mężczyznę o imieniu Patrick. Przypomnijmy, że w tamtych czasach w wielu krajach homoseksualizm traktowano jak przestępstwo. Gdy Patrick niespodziewanie znów pojawi się w życiu pary, wspomnienia sprzed 40 lat nagle ożyją, a na jaw wyjdą ukrywane przez dekady tajemnice. 

My Policeman - pierwsze zdjęcia z planu

Do sieci trafiły natomiast pierwsze zdjęcia z planu filmowego. Widzimy na nich Harry'ego Stylesa w policyjnym mundurze z lat 50. ubiegłego wieku, a także Davida Dawsona, który wcieli się w postać ukochanego głównego bohatera. Fotografie, o których mówi dziś cały świat, możesz zobaczyć w naszej galerii - na górze strony.