Harry Styles i Emma Corrin wystąpią razem w nowym filmie Amazon Studios. On zagra geja, a ona... jego żonę. My Policeman to ekranizacja książki autorstwa Bethan Roberts o tym samym tytule. Za kamerą stanie reżyser Geniusza z Judem Law i Nicole Kidman, Michael Grandage. Za scenariusz odpowiada nominowany do Oscara i Emmy Ron Nyswaner (Filadelfia, Ray Donovan, Homeland). Według najnowszych doniesień, zdjęcia mają ruszyć już w kwietniu tego roku.

Emma Corrin i Harry Styles jako nietypowa para

Nominowana do Złotego Globu i SAG Awards za rolę Diany w The Crown młoda aktorka wcieli się w rolę Marion. Z kolei autor hitów Sign of the TimesWatermelon Sugar zagra jej skrywającego olbrzymi sekret męża. Historia, podobnie jak w powieści Roberts, zostanie ukazana z dwóch perspektyw czasowych - lat 50. i 90. XX wieku. 

Jak czytamy w opisie fabuły, z powodu powojennych realiów społecznych i obyczajowych Tom zdecydował się na małżeństwo z Marion, choć w rzeczywistości kochał mężczyznę o imieniu Patrick (w tamtych czasach w wielu krajach homoseksualizm traktowano jak przestępstwo). 

Gdy Patrick niespodziewanie znów pojawi się w życiu pary, wspomnienia sprzed 40 lat nagle ożyją, a na jaw wyjdą ukrywane przez dekady tajemnice.

Producenci na razie nie zdradzili, kto wcieli się w postać młodzieńczej miłości Stylesa.

Czekacie na premierę My Policeman?

SPRAWDŹ TEŻ: Czy księżna Diana naprawdę jeździła na wrotkach po pałacu jak w serialu „The Crown” ? Będziecie w szoku!