Grace Gummer i Mark Ronson już wkrótce zostaną rodzicami. Podobnie jak Blake Lively, która spodziewa się czwartego dziecka, nie poinformowali o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych, ale przy okazji publicznego wyjścia. Pojawili się na przyjęciu zorganizowanym z okazji 50. urodzin „W Magazine” w Nowym Jorku. Aktorka, a prywatnie córka Meryl Streep i Dona Gummera miała na sobie total look od Michaela Korsa, w tym dzianinową sukienkę, która podkreśliła jej ciążowy brzuszek. 

Grace Gummer i Mark Ronson spodziewają się dziecka

Co wiemy o pierwszym dziecku Grace Gummer i Marka Ronsona? Niestety niewiele, ponieważ przyszli rodzice bardzo dbają o swoją prywatność. Nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest gwiazda serialu „Mr. Robot”, a tym samym, kiedy dziecko pojawi się na świecie. Główni zainteresowani całą sprawą nie ujawniają też, czy spodziewają się chłopca czy dziewczynki. Ale, co ciekawe, osoba z bliskiego otoczenia pary, zdradziła w rozmowie z serwisem „Page Six”, że znany na całym świecie producent muzyczny od zawsze chciał zostać ojcem. 

Grace Gummer i Mark Ronson – historia związku

Informacje o ciąży Grace Gummer to dobra okazja do tego, by przypomnieć historię jej związku z Markiem Ronsonem. Zaczęli się spotykać w 2020 roku. Ich pierwsze wspólne zdjęcia trafiły do sieci we wrześniu, kolejne w maju 2021. Miesiąc później aktorka i producent muzyczny zaręczyli się, o czym dowiedzieliśmy się z podcastu „The FADER Uncoverer”. Ślub odbył się niedługo po tym, bo w sierpniu ubiegłego roku. Para postawiła na kameralną ceremonię w gronie najbliższych. 

Grace Gummer i Mark Ronson niedawno świętowali pierwszą rocznicę ślubu. A teraz spodziewają się pierwszego dziecka. Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcie z wydarzenia, podczas którego podzielili się radosnymi wieściami, zajrzyjcie do naszej galerii. 

Grace Gummer i Mark Ronson, Blake Lively i Ryan Reynolds i inni... Baby boom w show-biznesie trwa 

Grace Gummer i Mark Ronson to jedna z wielu znanych par, których rodziny wkrótce się powiększą. Wspomniana na samym początku Blake Lively spodziewa się czwartego dziecka z Ryanem Reynoldsem. Niedawno o ciąży poinformowały również Kaley Cuoco, Hilary Swank i Behati Prinsloo. Warto wspomnieć, że modelka, która współpracowała m.in. z Victoria’s Secret, pokazała ciążowy brzuszek tuż przed wybuchem skandalu z jej mężem, Adamem Levinem, w roli głównej. Pewna influencerka oskarżyła go o zdradę. Wszystko wskazuje jednak na to, że para doszła do porozumienia. Świadczy o tym m.in. fakt, że Behati Prinsloo wspierała ostatnio swojego ukochanego podczas koncertu.