Ostatnio w życiu uczuciowym Harry’ego Stylesa dzieje się naprawdę dużo. 29-latek rozstał się z Olivią Wilde w listopadzie zeszłego roku. Od tego czasu łączony był już z paroma kobietami. Mówiło się, że uczucie między nim a Kendall Jenner odrodziło się. Jednak teraz wiemy już, że modelka jest w związku z Bad Bunnym. Później internet wybuchł, gdy gwiazdor został nagrany, jak namiętnie całuje się z Emily Ratajkowski. 31-latka wypowiedziała się nawet (oczywiście niedosłownie) na temat ich relacji, jednak wydaje się, że nie poszła ona do przodu i skończyło się jedynie na pocałunkach. Po chwili „wytchnienia” media znowu zainteresowały się Brytyjczykiem i zaczęły łączyć go z kolejną pięknością. Chodzi o modelkę i byłego aniołka Victoria’s Secret – Candice Swanepoel.

Harry Styles spotyka się z Candice Swanepoel?

Według zagranicznego portalu plotkarskiego The Sun Styles zbliżył się do Swanepoel. Harry jest jedną z największych światowych gwiazd muzyki, więc nic dziwnego, że supermodelki ustawiają się w kolejce, żeby się z nim umówić – powiedziało źródło.

Harry ma długą historię z modelkami Victoria’s Secret, był związany z sześcioma z nich – przypomniał informator. – Candice jest jedną z najpopularniejszych modelek Victoria’s Secret. Harry byłby szczęściarzem, gdyby ich relacja się rozwinęła – dodał.

To, że gwiazdy się spotykają, nie zostało jeszcze w żaden sposób udowodnione zdjęciami, jednak źródła przekazują coraz więcej informacji na temat tej dwójki. Będziemy śledzić tę sprawę i donosić wam, jak się rozwija. Może faktycznie coś jest na rzeczy?

Harry Styles związany był z wieloma aniołkami Victoria’s Secret. Z którymi modelkami spotykał się wokalista?

Harry romansował z wieloma kobietami. Szczególnie upodobał sobie modelki Victoria’s Secret. Dekadę temu łączony był z Carą Delevingne, następnie z Kendall Jenner. W 2015 roku gwiazdor był z Nadine Leopold, Sarą Sampaio i Georgią Fowler. Szóstym aniołkiem, z którym spotykał się piosenkarz, była Camille Rowe. Styles był z nią w związku od 2017 roku.

Wszystkie relacje brytyjskiego wokalisty znajdziecie w artykule poniżej.