HBO Go to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych z serialami i filmami w Polsce. Już wkrótce zniknie jednak z rynku. Ale spokojnie – zastąpi ją inny, długo wyczekiwany w naszym kraju serwis HBO Max. A wraz z nim okazja do obejrzenia najświeższych premier, których fani kinematografii już nie mogą się doczekać.

HBO Max w 2021 roku w Polsce. Co znajdzie się w ofercie platformy?

Informację o tym, że HBO Go przekształci się w HBO Max w Europie w pierwszej połowie 2021 roku podał na konferencji Web Summit kilka dni temu szef platformy, Andy Forsell. W sumie HBO Max trafi do 190 krajów. Nie wiadomo jeszcze, jak będzie wyglądała oferta serwisu. - Serwisy HBO dostępne w Europie oferowane są w konkurencyjnych cenach na poszczególnych rynkach. Naszą ambicją jest utrzymanie konkurencyjności ceny także w przypadku oferowania HBO Max – powiedziała w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl Agnieszka Niburska, content & commercial PR director HBO Europe. - Więcej o ofercie programowej poinformujemy bliżej startu serwisu – dodała.


Tajne kody, które umożliwią Wam dostęp do tysięcy filmów i seriali na Netflixie >>>
 

Można jednak spodziewać się, że użytkownicy HBO Max będą mieli szansę zobaczyć filmowe nowości, w tym produkcje za które odpowiedzialne jest studio Warner Bros. W ramach jego strategii dystrybucyjnej jednocześnie do kin i na serwis HBO Max trafić mają takie filmy jak Matrix 4, Diuna z Timothée’em Chalametem i Zendayą w obsadzie, The Suicide Squad, prequel Rodziny Soprano, czyli The Many Saints of Newark, aktorski remake Toma i Jerry’egoThe Little Things, Godzilla vs Kong, Malignant w reżyserii Jamesa Wana czy Space Jam: A New Legacy. Taka decyzja w ogóle nie dziwi biorąc pod uwagę obecną sytuację, kiedy kina są zamknięte lub mają ograniczone możliwości zapełniania swoich sal. Co więcej, na HBO Max swoją premierę ma mieć również sequel Plotkary – jedna z najbardziej wyczekiwanych serialowych premier przyszłego roku, a także specjalny odcinek Przyjaciół

Ile będzie kosztował abonament HBO Max? W Stanach Zjednoczonych, gdzie platforma jest już dostępna od kwietnia 2020 roku dostęp kosztuje 14,99 dolarów. Z kolei w Polsce HBO Max to miesięcznie 24,99 zł. Czy opłata pozostanie taka sama po przekształceniu się w HBO Max? O tym na pewno dowiemy się tuż przed premierą serwisu w Polsce.


Netflix: nowości na grudzień 2020. Co warto obejrzeć? >>>