Po dramatycznym maju (jednym z najbardziej intensywnych astrologicznie miesięcy w roku) czerwiec powinien być dla nas wszystkich czasem wytchnienia, odpoczynku i luzu. Także za sprawą jego gospodarzy – Bliźniąt i Raka. Znaki te wspierają nasze kontakty z innymi i maksymalne czerpanie z danej chwili. Mówią: bądź tu i teraz. Także w miłości. Wiele związków zyska więcej uwagi w tym czasie, poświęcimy się budowaniu relacji i przeżywaniu wspólnie ekscytujących chwil. Pomoże nam w tym najważniejsze zjawisko tygodnia – wtorkowa Truskawkowa Pełnia z jednoczesnym Superksiężycem w Strzelcu, która rozpali nasze serca i umysły. Przed nami czas namiętności, spontaniczności, romansów, flirtu i niezapomnianych przygód! Silne pragnienia mogą pchnąć nas w nieznane do tej pory rejony, gdzie za sprawą Strzelca okaże się, że dla miłości możemy zrobić naprawdę wiele. Szykuje się więc gorący czas zarówno dla osób w związkach, jak i singli!

Z czerwcowej aury miłości i radości skorzystają także osoby, które planują w tym czasie ślub. Angielska nazwa tego miesiąca june pochodzi od starej łacińskiej nazwy czerwca junius, okresu w roku poświęconego Junonie, rzymskiej bogini dobrobytu, życia seksualnego, macierzyństwa, opiekunce kobiet i ogniska domowego. Dlatego mówi się, że małżeństwa zawarte w czerwcu otrzymują jej błogosławieństwo.

O tym, co czeka w tym tygodniu poszczególne znaki zodiaku dowiesz się z naszego horoskopu miłosnego na 13 – 19 czerwca 2022 roku!

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Chociaż tempo wydarzeń w czerwcu wydaje się wolniejsze, nie obędzie się bez ekscytujących momentów! Merkury w Bliźniętach (13.06) podkręci twoją ciekawość i chęć nawiązania kontaktów towarzyskich. W połączeniu z pełnią w Strzelcu 14.06, która zwiastuje przygodę i niezapomniane doznania, zapowiada się ciekawie...

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Truskawkowa Pełnia 14 czerwca przyniesie ci czas pełen przygód! Czy będą to zagraniczne podróże, a może nowa pasja lub gorący romans – czas pokaże. Bądź gotowa na wszystko! Odpuść, wybacz, zapomnij i otwórz umysł oraz serce na ekscytujący czas.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Wtorkowa Pełnia Księżyca rzuci nowe światło na pewne wydarzenia oraz rzeczy i pozwoli ci spojrzeć na nie z innej perspektywy. Dzięki temu zyskasz pełen obraz spraw, które cię martwią lub są dla ciebie ważne. Okaże się, że wcale nie jest tak beznadziejnie jak się wydaje! Ufff!

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Co to będzie za czas! Truskawkowa Pełnia 14 czerwca rozpali prawdziwy ogień w uczuciach. Pożądanie będzie niemalże nie do opanowania, przez co możesz przestać myśleć racjonalnie i sporo zaryzykować. Bądź ostrożna i postaraj się nie narobić głupot!