Retrogradacja Merkurego trwa, do tego w tym tygodniu czeka nas Zaćmienie Krwawego Księżyca i jednoczesna pełnia w Skorpionie (16.05), a w sobotę rozpocznie się urodzinowy sezon Bliźniąt. Taka kumulacja nie ominie naszych spraw uczuciowych. U wielu osób może dojść do przełomów, a na pewno do zmian – te zwiastują głównie księżycowe zjawiska. Nawet jeśli spowodują, że niektóre związki się zakończą, przyjaźnie rozpadną, a kontakty urwą – warto zastanowić się, czy na pewno wszystkie te relacje nam służyły. Te tydzień będzie o pozbywaniu się z życia tego, co nie jest dla nas dobre i zatrzymywaniu wszystkiego, co pozwala nam rosnąć.

Co czeka na ciebie? Sprawdź w naszym tygodniowym horoskopie miłosnym na 16 – 22 maja 2022 roku.

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

W twoim życiu nadchodzą zmiany. Przez rozpoczynające tydzień Zaćmienie Krwawego Księżyca i pełnię w Skorpionie sporo spraw stanie pod znakiem zapytania, zarówno w kwestiach zawodowych jak i miłosnych. Ale to dobrze, wszystko dzieje się po coś.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Ten tydzień pokaże ci, że czasem warto być spontanicznym. Pocałunek w publicznym miejscu? A może spacer nową trasą lub próba przezwyciężenia ukrytych lęków? Wiemy, że lubisz to, co dobrze znane, ale czas wziąć byka za rogi. W tym tygodniu energia wszechświata sprzyja ci w odkrywaniu nieznanego.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Nareszcie rozpoczyna się twój urodzinowy sezon! Zanim rzucisz się w wir świętowania i spotkań z bliskimi daj sobie chwilę spokoju i skorzystaj z tego, że zjawiska w tym tygodniu podpowiadają, co nam służy a co nie. Miej to na uwadze i zrób szybki rachunek sumienia. Także w relacjach.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Nie każdy jest mistrzem pierwszego wrażenia czy geniuszem flirtu. Na szczęście właśnie rozpoczyna się sezon Bliźniąt, które są w tym naprawdę niezłe. Ich energia udzieli się także innym znakom, możesz więc poczuć się zachęcona do zrobienia pierwszego kroku lub wysłania jakiejś wyzywającej wiadomości, która rozkręci każdy romans!