Nikt nie mówił, że będzie łatwo, a na pewno nie gwiazdy. Każdy związek i każda relacja wymagają nieustannej pracy, często kompromisów i wielu rozmów. W tym tygodniu szczególnie tym ostatnim sprzyja układ na niebie (sekstyl Merkurego z Marsem). Czas posprzątać sprawy z przeszłości i szczerze rozprawić się z teraźniejszością. Każdego dnia w końcu podejmujemy decyzję, jak chcemy i z kim chcemy żyć (lub nie). Wenus wkraczająca w znak Byka wesprze twoje starania o powodzenie w miłości. Masz jej błogosławieństwo!

Co jeszcze powinnaś wiedzieć? Sprawdź w naszym tygodniowym horoskopie miłosnym na 23 – 29 maja 2022 roku.

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Pozostający w retrogradacji Merkury (do 10 czerwca) wkraczając w znak Byka skłoni cię do przeanalizowania relacji z przeszłości – zarówno z ludźmi, jak i z pieniędzmi. Za to zjawiska na niebie w kolejnych dniach sprzyjać będą szczerym rozmowom. Doskonale wiesz, jak to się ze sobą łączy i co należy z tym zrobić.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

W tym tygodniu będzie sporo wybuchów emocji za sprawą pełnej temperamentu kwadratury Wenus i Plutona. Do tego dorzuć zmęczenie, nagromadzenie spraw i niepotrzebne kłótnie gwarantowane. Nie daj sobie zajść za skórę, ale też nie rób tego innym!

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Wenus w Byku przyniesie błogosławieństwo w sprawach miłosnych. Dla ciebie może to oznaczać nie tylko romantyczne chwile pełne uniesienia, ale także ułożenie kwestii związanych ze stabilizacją i poczuciem bezpieczeństwa.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

W tym tygodniu będziesz poszukiwać prawdy. Może o sobie, a może o kimś innym? Zadając pytania nie zawsze otrzymujemy w odpowiedzi to, na co liczyliśmy, ale każda nowa wiedza wzbogaca nas i pozwala nam rosnąć. Nie zrażaj się!

Horoskop tygodniowy miłosny: Lew

Pod koniec miesiąca na twojej drodze pojawi się coś niespodziewanego i cudownego. Może będzie to szansa jedna na milion? Zanim to jednak się stanie, gwiazdy wystawią cię na próbę wytrzymałości. Myśl więc o nagrodzie i nie zbaczaj z kursu!

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy miłosny: Panna

Po fali radości i powodzenia wkroczyłaś w gorszy okres. Pora jednak zdać sobie sprawę, że to, czy ktoś milczy i nie wychodzi z żadną propozycją nie świadczy o twojej wartości. Czasem, żeby trafić na idealny match, trzeba pójść na 100 nieudanych spotkań. A i tak będzie warto.

Horoskop tygodniowy miłosny: Waga

Zyskana ostatnio pewność siebie pomoże ci postawić wreszcie na swoim i utworzyć granice chroniące twoje zdrowie psychiczne. Nie każdemu się to spodoba, bo będą one dotyczyć głównie spraw towarzyskich. Pamiętaj, że tu chodzi o twój komfort. Prawdziwi przyjaciele to zrozumieją.

Horoskop tygodniowy miłosny: Skorpion

Mars w Baranie doda ci odwagi! Nie tylko dzięki temu zyskasz więcej spontanicznej energii, zechcesz działać, ale także zapragniesz zawalczyć o siebie, swoje szczęście lub ludzi na których ci zależy. Stawka będzie wysoka, ale gotowa jesteś ponieść wszelkie koszty, by osiągnąć swój cel.


Horoskop tygodniowy miłosny: Strzelec

Nikt nie mówi, że bycie samotnym jest dla wszystkich proste i fajne. Dlatego ty swój status singielki możesz przekuć w tym tygodniu na coś dobrego, co także przysłuży się tobie. Gwiazdy podpowiadają, że pomoc innym może nakarmić twoją duszę, a nowe znajomości ukoić ból.

Horoskop tygodniowy miłosny: Koziorożec

Być może to ostatnie sukcesy, a może i bogini niezgody Eris sprawi, że staniesz się obiektem plotek i szczeniackiej zazdrości. Ktoś będzie próbował namieszać w twoim życiu i skłócić cię z przyjaciółmi i drugą połówką. Nie pozwól, by to zawarzyło na ważnych dla ciebie relacjach.


Horoskop tygodniowy miłosny: Wodnik

Trwający sezon Bliźniąt przyniesie ci więcej propozycji spotkań i nadrabiania starych znajomości! Nie odmawiaj zaproszeń, bo każde wyjście to szansa na poznanie kogoś nowego. A może ty zorganizujesz jakąś imprezę? Warunek: każdy z przyjaciół musi przyprowadzić kogoś znajomego, kogo ty jeszcze nie znasz...

Horoskop tygodniowy miłosny: Ryby

Kiedy 25 maja Mars wkroczy do znaku Barana możesz zauważyć w sobie łatwość w wyrażaniu uczuć. Staniesz się bardziej asertywna i w końcu głośno powiesz czego pragniesz. Za sprawą nowej otwartości temperatura w wielu relacjach podniesie się. Podtrzymuj ją!
 

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.