Rozpoczynamy kolejny tydzień sierpnia, który powoli odlicza nam dni do końca wakacji. Ponieważ lato wydaje się idealnym czasem na spotkania z innymi, a za sprawą wciąż trwającego sezonu Lwa stwarza sporo okazji do radości i dla wszystkich kochających zabawę, spróbuj je wykorzystać. Ale nic na siłę! Także w uczuciach nie powinnaś czuć żadnej presji. Co z tego, że wokół same romanse, nowe znajomości, zaręczyny, śluby, dzieci? Pamiętaj, że miłość ma wiele postaci – może być przyjacielska, rodzicielska, siostrzana czy do ukochanego zwierzaka. Każda wzbogaca nas i nadaje naszemu życiu znośniejszy charakter, czasem nawet otula i koi. Czerp z relacji, które masz i poświęć im czas nim wszystko od września ruszy z kopyta. Szczególnie, że w połowie sierpnia rozpocznie się sezon perfekcyjnej Panny, która nie da nam odpocząć i zagoni nas do roboty, zwróci naszą uwagę w stronę obowiązków życia codziennego i zwykłej, pragmatycznej rzeczywistości. Jeśli chcesz, masz jeszcze więc szansę, by wycisnąć z tego lata, ile się da.

Sprawdź, co czeka cię w kwestii uczuć – przeczytaj nasz tygodniowy horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku na 8 – 14 sierpnia 2022.

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

W połowie tygodnia planeta miłości Wenus spotykając się z odważnym Lwem rozpali romantyczny ogień uczuć w twoim życiu. W najbliższym czasie spodziewaj się więc otulającego poczucia bycia kochaną i potrzebną. To dobry czas, byś wyznała miłość jako pierwsza.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Cudowny tydzień dla miłości! Znaki na niebie i ziemi mówią, że będzie to czas wypełniony uczuciem, które finalnie doprowadzi do wielkich i romantycznych gestów. Nim to się jednak stanie, z łatwością jak na siebie będziesz wyrażać i okazywać miłość. Druga strona to doceni!

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Nadchodząca Superpełnia 12 sierpnia skłoni cię do zastanowienia się nad relacją, w której jesteś. Jeśli nie masz pewności co do tego związku, czas odpuścić i pójść dalej. Jeśli natomiast wszystko się układa, pomyśl, czy nie warto zaangażować się w to na dłuższą metę. Znajdź powody, które potwierdzą, że warto inwestować w tę relację.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Ostatnie rozważania nad swoim wiekiem nie służą ci. Skąd w tobie przekonanie, że już za późno na miłość?! Nie ma żadnych reguł, które mówią, że dobry związek czy rodzinę możesz stworzyć tylko przed trzydziestką. Spuść to ciśnienie i ciesz się życiem, a wszystko co romantyczne przyjdzie do ciebie w swoim czasie.