Horoskop tygodniowy miłosny – Baran 

Jeśli urodziłaś się pod znakiem Barana, przygotuj się na problemy, które mają bezpośredni związek z uczuciami. Ale spokojnie. Nie będziesz musiała radzić sobie z nimi sama. Co więcej, przekonasz się, że masz wokół siebie wspaniałych ludzi, na których możesz polegać w każdej sytuacji. I to niezależnie od tego, czy jesteś w związku czy należysz do grona singielek urodzonych pod tym znakiem zodiaku.

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

Urodziłaś się pod znakiem Byka i jesteś w związku? W takim razie postaraj się znaleźć trochę więcej czasu dla siebie i swojego partnera / swojej partnerki niż zwykle. Romantyczna kolacja albo wycieczka rowerowa dobrze wam zrobią. Jeżeli natomiast jesteś singielką, która urodziła się pod tym znakiem zodiaku, zgłąb temat aplikacji randkowych. Gwiazdy mówią, że właśnie w przestrzeni wirtualnej znajdziesz to, czego teraz szukasz.

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

Bliźnięta to twój znak zodiaku? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, pamiętaj, że jesteś jedyną osobą, która powinna decydować o swoim życiu uczuciowym i nie tylko. W końcu wiesz najlepiej, czego teraz potrzebujesz i co w miłości (bądź w jej braku) jest dla ciebie najbardziej korzystne. Właśnie dlatego gwiazdy radzą, abyś nie słuchała „złotych rad” od innych. Podążaj za tym, co podpowiada ci intuicja. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Należysz do grona zodiakalnych Raków? W takim wypadku przygotuj się na totalną rewolucję w swoim życiu uczuciowym. Jeśli jesteś w związku, może się ona wiązać z wprowadzeniem relacji, która łączy cię z partnerem / z partnerką, na tak zwany „wyższy poziom”. Ale gwiazdy uspokajają, że (niezależnie od tego, czy jesteś zakochana czy nie) nadchodzące zmiany wyjdą ci na dobre.