No, kochana / kochany, los nas nie oszczędza. Natomiast Blue Monday, czyli najbardziej depresyjny dzień w roku za nami, retrogradacja Merkurego dobiegła końca, a w nocy z soboty na niedzielę mogłyśmy zaobserwować nów Księżyca w znaku Wodnika, który można potraktować jako nowy początek. To dobry moment, by przyjrzeć się relacjom, jak również samej czy samemu sobie, opracować plan na (przynajmniej) najbliższą przyszłość. Przeczytaj horoskop tygodniowy miłosny na 23-29 stycznia 2023 dla każdego znaku zodiaku, by dowiedzieć się więcej. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Baran 

Rozwijanie znajomości wiąże się z tym, że na pewnych jej etapach trzeba podejmować (niekiedy trudne i wymagające głębszych przemyśleń) decyzje. Wisi nad tobą widmo składania uczuciowych deklaracji. Gwiazdy mówią, że nie możesz odkładać tego w nieskończoność, ale jednocześnie przypominają o podejmowaniu decyzji w zgodzie ze sobą. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

W tym tygodniu możesz czuć się przytłoczona / przytłoczony. Powodów może być wiele, natomiast odbije się to m.in. na twoich relacjach z innymi (także tych romantycznych). To dobry moment na odpoczynek, celebrowanie ciszy i spokoju. Czasem każda i każdy z nas tego potrzebuje. Potraktuj to jako przerwę regeneracyjną. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

Gwiazdy zapowiadają uczuciowe turbulencje u zodiakalnych Bliźniąt. To wszystko przez decyzję, którą prawdopodobnie będziesz musiała / musiał podjąć na początku marca tego roku, jak również idące za nią konsekwencje. Podpowiedzi dotyczących tego, co powinnaś / powinieneś zrobić, nie szukaj u innych, tylko w sobie.  

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Raku, zachowaj spokój i staraj się utrzymywać balans. Jest on potrzebny nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym, w tym w uczuciach. Podejdź do tego na poważnie. Gdy odnajdziesz w sobie wewnętrzną siłę, to automatycznie odzyskasz energię i chęci do działania, poczujesz się pewniej i – po prostu – lepiej. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Lew

To ważny tydzień dla zodiakalnych Lwów. Jeśli należysz do tego grona, w twoim otoczeniu może pojawić się osoba, która całkowicie odmieni twoje życie. Drugi – równie prawdopodobny scenariusz – zakłada, że relacja z kimś, kogo już znasz, może obrać nowy, a jednocześnie zaskakujący dla obu stron kierunek. Całość brzmi dość tajemniczo, ale pamiętaj, że w tym wypadku wiele, a nawet najwięcej zależy od ciebie i podejmowanych przez ciebie decyzji. Dlatego nie podejmuj ich pochopnie, pod wpływem chwili czy pod presją towarzystwa. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Panna

Jeżeli urodziłaś / urodziłeś się pod znakiem Panny zweryfikuj swoją listę priorytetów, zastanów się, czy nie należy ułożyć jej na nowo (przy okazji stawiając siebie na pierwszym miejscu). Co więcej, gwiazdy sugerują, żebyś zaczęła lub zaczął próbować nowych rzeczy (również w miłości). Otwórz swoje serce i umysł, odblokuj się.

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy miłosny – Waga

Osoby, które urodziły się pod znakiem Wagi, powinny poszukać przyjemności i relaksu. Możesz w to zaangażować także swojego partnera / partnerkę albo kandydata / kandydatkę do tej roli. To dobra okazja do tego, by lepiej poznać siebie i swoje potrzeby, jak również drugą osobę. Poza tym naładujesz baterie, co – według gwiazd – bardzo ci się teraz przyda. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Skorpion

Zapowiada się bardzo dobry tydzień dla osób, których znakiem zodiaku jest Skorpion. Już niebawem (naprawdę niedługo) zyskasz poczucie, że znajdujesz się we właściwym miejscu, twoje serce oraz umysł zostały oczyszczone i że otaczają cię jedynie dobrzy ludzie. Całkiem przyjemnie, prawda? 

Horoskop tygodniowy miłosny – Strzelec

Strzelcu, czas uporządkować pewne sprawy w życiu miłosnym. Pozbądź się tego, co ci szkodzi (albo tych), napraw to, co nie działa, pielęgnuj to, co najbardziej się sprawdza. Nie zapominaj o sobie i własnych potrzebach. Pamiętaj, że jesteś ważną i wartościową osobą, że zasługujesz na wszystko, co najpiękniejsze. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Koziorożec

Dużo się teraz dzieje, ale – jak mówią gwiazdy – więcej w twojej głowie niż w rzeczywistości. Martwisz się przyszłością i tym, jak rozwiną się niektóre relacje (szczególnie jedna z nich). Poczujesz się lepiej, jeżeli nie będziesz się zadręczać tym, na co nawet nie masz jeszcze wpływu, tylko skupisz się na tym, co tu i teraz. Zmiana będzie wyraźna. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Wodnik

W niedzielę mogłyśmy obserwować nów Księżyca w twoim znaku zodiaku, co warto potraktować jak nowy początek, świeży start. Na pewne sprawy spojrzysz z innej perspektywy, poza tym poczujesz przypływ energii do działania. Staniesz się bardziej pewna / pewny siebie, co skłoni cię do wykonywania ryzykownych ruchów. Balansowanie na krawędzi bywa fajne, natomiast uważaj, żeby się nie pośliznąć i nie spaść, bo lądowanie może być bardzo bolesne. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Ryby

W tym tygodniu Wenus wejdzie do twojego znaku zodiaku i pozostanie w nim aż do 20 lutego. Poczujesz przypływ romantycznej energii, a także chęć rozpieszczania się na wszelkie możliwe sposoby. Nie walcz w tą pokusą, poddaj się jej. Skupisz się na sobie, jednak będzie to miało wyraźne przełożenie na twoje relacje z innymi. A to przyciągnie kolejne korzyści.