Przed nami bardzo ważny moment, czyli początek nowego roku. Chcemy rozpocząć kolejny rozdział ze świeżą głową i lekkością w sercu. Aby tak było, warto odpowiednio przygotować się przynajmniej na nadchodzące dni. Pomóc może ci w tym horoskop tygodniowy miłosny na 26 grudnia – 1 stycznia dla każdego znaku zodiaku. Sprawdź, co mówią gwiazdy o uczuciach i relacjach z innymi w najbliższej przyszłości. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Baran

Zapowiada się spokojny tydzień dla zodiakalnych Baranów. Wykorzystaj dni między 26 grudnia a 1 stycznia na odpoczynek. Postaw na przyjemności, nie szczędź sobie czułości wobec siebie, swojego ciała. Pamiętaj, że sobie też trzeba czasem okazać miłość. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

W tym tygodniu na pewno nie będziesz narzekać na nudę. W twoim życiu miłosnym stabilnie. Jednak bliska ci osoba poprosi cię o radę i pomoc w sprawie, która ma bezpośredni związek z uczuciami. Sprawa wydaje się poważna, jednak razem uda wam się osiągnąć upragniony cel. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

Nadchodzące dni upłyną ci pod znakiem dobrej zabawy. To będzie tydzień pełen interesujących spotkań (gwiazdy zwiastują randkę, którą zapamiętasz na długo), a ich zwieńczeniem będzie impreza sylwestrowa. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Ostatni tydzień grudnia to dobry moment na podsumowania, także te, które dotyczą życia uczuciowego. Zastanów się, co dobrego spotkało cię w tym roku, co chciałabyś / chciałbyś zmienić, a następnie opracuj ewentualny plan naprawczy. Dzięki temu poczujesz się lekko i rozpoczniesz nowy rok ze świeżą głową (i sercem). 

Horoskop tygodniowy miłosny – Lew

Jeśli należysz do grona osób, które urodziły się pod znakiem Lwa, w tym tygodniu popracuj nad relacjami. Zarówno nad tymi z bliskimi ci ludźmi (np. partnerem / partnerką), jak i samą / samym sobą. To bardzo ważne i, co ciekawe, może mieć korzystny wpływ na twoje życie miłosne ogólnie. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Panna

Panno, czas na porządki. Nie tylko te świąteczne. Usuń z galerii zdjęcia, które przywołują bolesne wspomnienia, odobserwuj toksyczne osoby z Instagrama i skasuj ich numery z telefonu. Poczujesz niebywałą różnicę. I to już niebawem. 

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy miłosny – Waga

Uważaj, bo w twoim otoczeniu mogą być osoby, które nie życzą ci dobrze. Co więcej, będą chciały (trochę) namieszać. Gwiazdy radzą, abyś nie pozwoliła / nie pozwolił im na przejęcie kontroli nad twoim życiem uczuciowym. To nigdy nie kończy się dobrze. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Skorpion

Ostatnio skupiałaś / skupiałeś swoją uwagę na życiu zawodowym. Dużo pracy, ale i sukcesy, które napędzają cię do działania. To – oczywiście – powód do radości, jednak nie zapominaj o innych sferach swojego życia, w tym uczuciach. Nie zaniedbuj ich. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Strzelec

Przygotuj się, że w najbliższej przyszłości będziesz musiała / musiał podjąć decyzję, która będzie miała bezpośredni wpływ na twoje życie miłosne w przyszłości. To bardzo poważna sprawa, dlatego nie rób tego pochopnie. Rozpatrz różne scenariusze. Zastanów się, który z nich będzie dla ciebie najlepszy.

Horoskop tygodniowy miłosny – Koziorożec

Za tobą trudny czas. Pora ostatecznie zakończyć ten etap i zacząć kolejny – lepszy. Gwiazdy mówią, że jest to możliwe. Jednak potrzebujesz dobrego planu, dzięki któremu lepiej odnajdziesz się w nowej rzeczywistości. Możesz opracować go właśnie w tym tygodniu. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Wodnik

Pragniesz miłości i nie ma w tym nic złego. Gwiazdy ci sprzyjają, ale jednocześnie przypominają, że prawdziwe uczucie przychodzi w najmniej spodziewanym momencie. Otwórz swoje serce i umysł, jednak nie skupiaj całej swojej uwagi na tym obszarze swojego życia. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Ryby 

Przed tobą, droga Rybo, wyjątkowy czas. Będziesz próbować nowych rzeczy, odkrywać siebie – swoje ciało i jego potrzeby. To może być bardzo ciekawe doświadczenie. Eksperymentuj i baw się dobrze. Pamiętaj, że jedyne, co cię ogranicza, to własna wyobraźnia.