Sezon Strzelca, który rozpoczął się w ubiegłym tygodniu, przyniósł nam sporo optymizmu i nadzieję na lepsze jutro. Natomiast Wenus, która 1 grudnia znajdzie się w opozycji do Marsa w retrogradacji, przypomni nam, jak ważne jest pielęgnowanie relacji z innymi osobami, jak również z samą czy samym sobą. Co jeszcze przyniesie nam ten tydzień, jeśli chodzi o miłość, uczucia i związki? Przeczytaj horoskop tygodniowy miłosny na 28 listopada – 4 grudnia 2022 dla każdego znaku zodiaku, by poznać odpowiedź na to pytanie. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Gwiazdy mówią, że warto na chwilę zwolnić i pomyśleć o swoim życiu uczuciowym. Najwyższa pora na nowo ustawić priorytety. Weź kilka głębokich wdechów, a następnie zastanów się, co, a może kto jest dla ciebie najważniejszy. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Drogi Byku, zaufaj swojej intuicji, jeśli chodzi o podejmowanie decyzji, które mają związek z twoim życiu uczuciowym. Pamiętaj, że oczekiwania innych osób wobec ciebie to sprawa drugorzędna. I jeszcze jedno: zacznij stawiać granice i (głośno) mówić „nie”.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Czeka cię trudny tydzień. Będziesz musiał albo musiała zastanowić się, jakiego tak naprawdę życia miłosnego pragniesz. Obecna sytuacja ci odpowiada? A może chciałabyś / chciałbyś coś zmienić, ale brakuje ci odwagi? Co więcej, gwiazdy przypominają, że ucieczka przed zobowiązaniami nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Jeśli twój znak zodiaku to Rak, miej oczy dookoła głowy. Gdzieś obok ciebie jest bowiem osoba, która – choć kreuje się na zupełnie kogoś innego – nie życzy ci dobrze w kwestii uczuć. Możliwe, że już niebawem „zaatakuje” i nie powstrzyma się przed niczym, by osiągnąć swój cel.