Tydzień 9 – 15 sierpnia 2021 wyłaniający się z Księżyca w Lwie zacznie się dobrze: poniedziałek 9 sierpnia to świetny czas, by podjąć decyzje, nie oglądając się na nikogo, idąc za głosem swojego serca. Decyzje w pracy, ale i w życiu miłosnym! Warto z tej energii skorzystać. Kiedy zaś w środę 11 sierpnia Merkury będzie w Pannie, można próbować się wreszcie dogadać z ważną dla nas osobą - porozmawiać w ogóle o relacji lub spróbować podkręcić życie erotyczne, dyskutując bez wstydu na jego temat, inicjując dirty talk lub snując wspólne erotyczne fantazje. Sprawdźcie, co mówi na ten temat dokładnie nasz horoskop tygodniowy miłosny na 9 – 15 sierpnia 2021 roku dla każdego znaku zodiaku!

Horoskop tygodniowy miłosny – Baran

Nów księżyca obudzi w tobie potrzebę miłości! Poczujesz, że masz dość flirtowania, ślizgania się po powierzchni, życia nadzieję. Zrozumiesz, że pragniesz czegoś więcej! Co robić? Określ dokładnie, czego oczekujesz od związku, ewentualnego partnera czy partnerki i zacznij szukać bardziej precyzyjnie! Podkręć swój opis w aplikacji randkowej. A jeśli jesteś w związku, to być może czas, by renegocjować jego warunki, powiedzieć, czego ci brakuje, porozmawiać o kolejnych etapach wspólnego życia razem. Nie ma na co czekać! Działaj!

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

W tygodniu od 9 do 15 sierpnia w życiu twoich bliskich mogą szykować się spore zmiany! Ciąża, narodziny dziecka czy zaręczyny... Będziesz się cieszyć i zastanawiać, jak to wpłynie na wasze relacje. A przy okazji możesz poczuć, że i tobie takich rzeczy brakuje. To dobry czas, by iść za tymi uczuciami i sprawdzić, co się za nimi kryje, zrewidować swoją wizję na przyszłość i sprawdzić, czy się nie tkwi w miejscu, w którym tak naprawdę być się nie chce. Jednak uważaj, drogi Byku, by z tego wszystkiego nie wpaść na pomysł, by wrócić do swojego toksycznego eks! Zwłaszcza że możesz się na niego lub na nią natknąć! Miej się na baczności!

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź horoskop erotyczny na sierpień 2021 dla każdego znaku zodiaku!

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

Choć początek tygodnia u Bliźniąt może być nieco nostalgiczny i powodować tęsknoty za dawnymi miłościami, romansami i tak dalej, to na szczęście 11 sierpnia Merkury w Pannie da Bliźniętom kopa! Czas wracać do gry! Flirtować, randkować, słowem: żyć przyszłością. Ale też z pewną dozą rozwagi, bo gwiazdy mówią, że możesz być powodem czyjejś zazdrości, wplątawszy się niechcąco w znajomość z zajętą osobą!

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Dla Raków tydzień zapowiada się bardzo dobrze - rodzinnie, z bliskimi, celebrując ważne więzi. Wyjdź więc z inicjatywą, zorganizuj kolację czy piknik z ważnymi dla ciebie osobami a będą ci wdzięczne, włączą się w przygotowania i spędzicie świetny czas. Nie wahaj się przy tym zaprosić osób, z którymi kontakt ci się urwał, ale na których ci wciąż zależy!

Horoskop tygodniowy miłosny – Lew

Choć dla Lwów zapowiada się intensywny tydzień w pracy, to podpowiadamy, że nic takiego się nie stanie, jeśli obowiązki zaczekają, a one znajdą czas na przyjemności, zadbanie o siebie i w końcu wyjście na miasto ze znajomymi! Spotkanie kogoś ważnego niemal gwarantowane! A jeśli mowa o Lwach w związkach, to tym bardziej relacja zyska, jeśli dadzą ujście stresowi z jednej strony, a z drugiej spędzą więcej czasu z ukochanym czy ukochaną!

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy miłosny – Panna

Drogie Panny w tym tygodniu odłóżcie telefony i zacznijcie przeżywać! Cieszcie się latem, pysznymi owocami, zimnymi lodami i orzeźwiającymi drinkami! Karmcie zmysły. Oczywiście najlepiej w miłym towarzystwie. 11 sierpnia to dobry dzień, by wyjść naprzeciw swojemu przeznaczeniu i powiedzieć komuś, że wam na nim zależy. Można to oczywiście zrobić subtelnie, w odpowiedniej atmosferze! Zróbcie ten pierwszy krok! Już czas! 

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź horoskop erotyczny na sierpień 2021 dla każdego znaku zodiaku!

Horoskop tygodniowy miłosny – Waga

Koniec z samotnością! Ten tydzień dla Wag może być przełomowy! Spotkają kogoś, kto odmieni ich życie. Może to będzie początek pięknej przyjaźni, platonicznej miłości, a może coś naprawdę dużego, gorącego! I wcale nie będzie to przelotny romans a raczej miłość na całe życie! Czy jesteście drogie Wagi gotowe? Nie spłoszcie się!

Horoskop tygodniowy miłosny – Skorpion

Między 9 a 15 sierpnia drogi Skorpionie możesz mieć niestety słodko-gorzki okres z partnerką czy partnerem. Z jednej strony letnia aura sprawi, że będziecie mieli sporo fantazji w sypialni, z drugiej jednak układ gwiazd spowoduje, że na co dzień łatwo będzie o konflikty! Szczęśliwie, kiedy Merkury wkroczy w znak Panny, wszystko zacznie się układać, napięcie opadnie i zostanie miejsce na czułość zarówno w nocy, jak i za dnia!

Horoskop tygodniowy miłosny – Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca mogą poczuć w tym tygodniu potrzebę zmiany! Pracy, rozpoczęcia nowych studiów czy zmiany miejsca zamieszkania. Te zajęte zapewne będą miały problem... Najlepiej na spokojnie rozważyć wszystkie za i przeciw a następnie porozmawiać z ukochanym czy ukochaną o tym, czego chcemy, czego potrzebujemy. Jeśli obu osobom będzie zależało, to przetrwają zmiany, które jeszcze bardziej scementują ich więź!

Horoskop tygodniowy miłosny – Koziorożec

Hej, Koziorożcu, spotkasz kogoś, kto zawróci ci w głowie! Jednak jeśli jesteś osobą zajętą, zastanów się dwa razy, czy na pewno warto ryzykować coś, co budowało się długo, dla zauroczenia, które nie wiadomo dokąd zaprowadzi. Warto posłuchać serca i rozsądku zarazem. A jeśli jesteś Koziorożcem wolnym, to baw się, ale nie trać głowy, bo może się okazać, że wplączesz się w znajomość, z której trudno będzie się wydostać bez szwanku.

Horoskop tygodniowy miłosny – Wodnik

Dużo pracy u twojej partnerki czy partnera. Nie będzie ci to na rękę, poczujesz się Wodniku zaniedbany. Jednak warto ugryźć się w język zanim zaczniesz robić pretensje. Postaw się w miejscu tej osoby i pomyśl raczej, jak możesz jej wesprzeć. Może na koniec dnia zrób aromatyczną kąpiel, wymasuj kark, wysłuchaj, podaruj porcję czułości, a zaprocentuje to w najbliższej przyszłości.

Horoskop tygodniowy miłosny – Ryby

U Ryb w tygodniu 9 - 15 sierpnia nieco chaosu. Praca, spotkania towarzyskie i tak dalej mogą skończyć się poczuciem pustki, wypalenia i zmęczenia. Zatrzymaj się na chwilę i pomyśl, czego tak naprawdę potrzebujesz, by czuć się dobrze? Czy zawsze musisz być w centrum wydarzeń? Biec na pomoc przyjaciołom czy partnerce/partnerowi? Czas zadbać o siebie! 

Sprawdź horoskop ogólny na tydzień 9 - 15 sierpnia 2021!