Tydzień 9 – 15 sierpnia 2021 wyłaniający się z Księżyca w Lwie zacznie się dobrze: poniedziałek 9 sierpnia to świetny czas, by podjąć decyzje, nie oglądając się na nikogo, idąc za głosem swojego serca. Decyzje w pracy, ale i w życiu miłosnym! Warto z tej energii skorzystać. Kiedy zaś w środę 11 sierpnia Merkury będzie w Pannie, można próbować się wreszcie dogadać z ważną dla nas osobą - porozmawiać w ogóle o relacji lub spróbować podkręcić życie erotyczne, dyskutując bez wstydu na jego temat, inicjując dirty talk lub snując wspólne erotyczne fantazje. Sprawdźcie, co mówi na ten temat dokładnie nasz horoskop tygodniowy miłosny na 9 – 15 sierpnia 2021 roku dla każdego znaku zodiaku!

Horoskop tygodniowy miłosny – Baran

Nów księżyca obudzi w tobie potrzebę miłości! Poczujesz, że masz dość flirtowania, ślizgania się po powierzchni, życia nadzieję. Zrozumiesz, że pragniesz czegoś więcej! Co robić? Określ dokładnie, czego oczekujesz od związku, ewentualnego partnera czy partnerki i zacznij szukać bardziej precyzyjnie! Podkręć swój opis w aplikacji randkowej. A jeśli jesteś w związku, to być może czas, by renegocjować jego warunki, powiedzieć, czego ci brakuje, porozmawiać o kolejnych etapach wspólnego życia razem. Nie ma na co czekać! Działaj!

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

W tygodniu od 9 do 15 sierpnia w życiu twoich bliskich mogą szykować się spore zmiany! Ciąża, narodziny dziecka czy zaręczyny... Będziesz się cieszyć i zastanawiać, jak to wpłynie na wasze relacje. A przy okazji możesz poczuć, że i tobie takich rzeczy brakuje. To dobry czas, by iść za tymi uczuciami i sprawdzić, co się za nimi kryje, zrewidować swoją wizję na przyszłość i sprawdzić, czy się nie tkwi w miejscu, w którym tak naprawdę być się nie chce. Jednak uważaj, drogi Byku, by z tego wszystkiego nie wpaść na pomysł, by wrócić do swojego toksycznego eks! Zwłaszcza że możesz się na niego lub na nią natknąć! Miej się na baczności!

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź horoskop erotyczny na sierpień 2021 dla każdego znaku zodiaku!

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

Choć początek tygodnia u Bliźniąt może być nieco nostalgiczny i powodować tęsknoty za dawnymi miłościami, romansami i tak dalej, to na szczęście 11 sierpnia Merkury w Pannie da Bliźniętom kopa! Czas wracać do gry! Flirtować, randkować, słowem: żyć przyszłością. Ale też z pewną dozą rozwagi, bo gwiazdy mówią, że możesz być powodem czyjejś zazdrości, wplątawszy się niechcąco w znajomość z zajętą osobą!

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Dla Raków tydzień zapowiada się bardzo dobrze - rodzinnie, z bliskimi, celebrując ważne więzi. Wyjdź więc z inicjatywą, zorganizuj kolację czy piknik z ważnymi dla ciebie osobami a będą ci wdzięczne, włączą się w przygotowania i spędzicie świetny czas. Nie wahaj się przy tym zaprosić osób, z którymi kontakt ci się urwał, ale na których ci wciąż zależy!