Co powinnaś zacząć robić, a z czego zrezygnować tej wiosny? Odpowiedzi na te pytania zawiera numerologia. Już tylko miesiąc dzieli nas od kalendarzowej wiosny. Czas więc zacząć się na nią przygotowywać. Nie chodzi tylko o wymianę garderoby, ale również o pracę nad sobą.

Warto zastanowić się, co ci nie sprzyja. Może coś, co zaczęłaś robić na początku roku, już nie działa. Dbasz o swoje zdrowie psychiczne? Dietę? Ćwiczysz? Może wydawać się, że to naprawdę dużo pytań i zobowiązań. Jednak warto sobie zdać sprawę z tego, jak się czujemy i co robimy, aby czuć się dobrze.

Numerologia – na czym polega?

Kilka wskazówek znajdziesz w… numerologii. Pomogą ci one lepiej zrozumieć to, co powinnaś wprowadzić do swojego życia. Dzięki temu wiosna będzie twoją porą roku. Jak to działa?

Na początku musisz dodać do siebie wszystkie cyfry, które składają się na twoją datę urodzenia. Na przykład, jeśli urodziłaś się 14 sierpnia 1994 roku, musisz zsumować cyfry dnia, miesiąca i roku: 1+4+0+8+1+9+9+4=36. Następnie dodajesz do siebie dwie cyfry, które ci wyszły. W tym przypadku jest to 3+6=9. Oznacza to, że jesteś numerologiczną dziewiątką. Ważne jest, aby twoja liczba była jednocyfrowa. Numerologia działa w zakresie od 1 do 9. Akceptuje jedynie 11 lub 22. Są to numery uważane za mistrzowskie.

Numerologia – jakie nawyki na wiosnę powinnaś wprowadzić do swojego życia zgodnie z twoją datą urodzenia?

Teraz, gdy znasz już swoją liczbę, sprawdź, co powinnaś zmienić w swoim życiu. Gdy się do tego zastosujesz, czeka cię naprawdę wspaniały czas.

  • Numer 1 – Nadszedł czas, aby zmienić swoją rutynę, dietę i szybki tryb życia. Zacznij medytować. Na początku przynajmniej 5 minut dziennie. Bardzo szybko zauważysz zmianę w swoim samopoczuciu.
  • Numer 2 – Na początku roku postanowiłaś, że będziesz oszczędzać i tego powinnaś się trzymać. Nie ulegaj ofertom czy promocjom. Nie poddawaj się swoim impulsom.
  • Numer 3 – Poświęć czas na swoje cele i nie trać ich z oczu. Możesz też zacząć praktykować jogę. Z pewnością ci nie zaszkodzi, a może pomóc.
  • Numer 4 – Przestań odkładać na później wszystko, co cię uszczęśliwia. Pamiętaj, że życie jest jedno. To, nad czym powinnaś popracować najbardziej, to miłość do samej siebie.
  • Numer 5 – Numerologia mówi, że nadszedł czas, aby wznowić zaniedbane nawyki czytelnicze. Poszukaj książek, które cię interesują i poświęć im trochę czasu.
  • Numer 6 – Zwróć uwagę na to, ile śpisz i jaka jest jakość twojego snu. Wyreguluj godziny, które na niego poświęcasz. Spóźnienia wcale nie są dobre.
  • Numer 7 – Spróbuj wykorzystać swoją kreatywność i stworzyć coś nowego. Może biznes?
  • Numer 8 – Nadszedł czas, aby skupić się bardziej na sobie. Powinnaś przestać przywiązywać tak dużą wagę do tego, co mówią na twój temat inni.
  • Numer 9 – Numerologia przypomina ci, że nigdy nie jest za późno, żeby zacząć o siebie dbać. Umów się na wizytę do dietetyka i przejdź na dietę, która będzie zgodna z twoimi wartościami i zdrowiem. Przyszła ty będzie ci bardzo wdzięczna.

Ten artykuł pojawił się pierwotnie na glamour.mx