Podobnie jak w przypadku astrologii, numerologia pozwala zajrzeć w przyszłość. Cyfry i liczby mają określone znaczenie i energię, a każdy kolejny rok odpowiada jednej z nich. Rok 2024 będzie rokiem karmy. Co to oznacza w praktyce i co rok karmy przyniesie nam w kontekście miłości, związków, relacji, kariery czy pracy? Sprawdźcie koniecznie.

Numerologia 2024: jaka cyfra rządzi rokiem 2024 i dlaczego jest to rok karmy?

Cyfra (liczba), która rządzi konkretnym rokiem ma znaczenie dla każdej i każdego z nas. Oznacza to, że ta sama energia wpływa nie tylko na nas personalnie, ale również na naszych partnerów, przyjaciół, a nawet szefów czy sąsiadów. 2024 rokiem rządzi ósemka (8), a wynika to z prostej matematyki: 2024: 2 + 0 + 2 + 4 = 8

Numerolodzy twierdzą, że jeśli zrozumiemy jej znaczenie, będziemy mogli dokładniej określić, na jakich obszarach powinniśmy się skupić w swoim życiu. A znaczenie to warto znać bowiem ósemka jest powiązana z koncepcją karmy i pokazuje nam konsekwencje naszych działań na wielu polach. Gdzie szukać wskazówek i jak wykorzystać swój potencjał w roku karmicznym? 

Numerologia 2024: rok karmy w kontekście wpływu na całe nasze życie

Według numerologii rok 2024 będzie rokiem mocy i pasji. Staniemy przed pewnymi wyzwaniami, którym będziemy musieli stawić czoła. Pracuj. Nad sobą, nad relacjami, a dzięki pasji i motywacji może to być Twój rok.

W 2024 roku warto poświęcić się swojej prawdziwej pasji i marzeniom, które ciągle odkładaliśmy na później. Końcówka roku to idealny czas na wyznaczenie celów i zastanowienie się nad swoją przyszłością.

Numerologia 2024: rok karmy w kontekście miłości, związków i relacji

Jak już wspominałyśmy, koncepcja karmy nierozerwalnie wiąże się konsekwencjami naszych działań. Przypomnij sobie jak traktowałaś/traktowałeś osoby, z którymi łączyła cię romantyczna relacja? Karma nadchodzi: w tym roku spodziewaj się pozytywnej lub negatywnej rekompensaty za swoje czyny.

Rok 2024 będzie również idealnym czasem, by zanurzyć się w naszą relację z większą pasją. Jeśli tego nie wykorzystasz, energia zostanie zmarnowana. Nadszedł czas, aby stawić czoła swoim lękom. Nieważne, czy jest to strach przed zaangażowaniem, strach przed stratą, czy trudności z zaufaniem, uporaj się z tym w przyszłym roku.

Zobacz także:

Numerologia 2024: rok karmy w kontekście kariery i czasu wolnego

8. oznacza też władzę i rzeczy materialne, a zatem jeśli ostatnio ciężko pracowałaś/łeś, w nadchodzącym roku zbierzesz owoce. Zawsze chciałaś/łeś poprawić swoją sytuację finansową? Teraz jest na to idealny moment.

Albo grubo, albo wcale? Tak, także w kontekście pracy. Odpowiedz sobie na pytanie, czy naprawdę jesteś szczęśliwy/a w swojej pracy? Czy czasem od lat nie szukasz czegoś innego, bo masz wrażenie, że się dusisz? Czas się z tym zmierzyć!

Pamiętaj też, by w 2024 roku zadbać o większą ilość czasu wolnego. Hobby przywraca równowagę w naszym życiu, czego nie należy lekceważyć, szczególnie w obliczu potężnej energii ósemki. Siłownia nie jest dla ciebie? Spróbuj zrobić coś kreatywnego! Rób to, co sprawia ci to przyjemność i przynosi równowagę. Będziesz jej potrzebować.

przeczytaj również:

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na glamour.de