Pierwsza część czwartego sezonu „You” nareszcie ujrzała światło dzienne. Tym razem Joe Goldberg (w tej roli Penn Badgley) przeniósł się do Londynu, by rozpocząć nowe życie. Stalker, morderca i fan literatury nie jest jedyną – znaną nam postacią, która powróciła w tej serii. Jednak większą uwagę zwracają nieobecni. A właściwie jedna z nieobecnych – Ellie Alves, którą w drugim sezonie „Ty” zagrała Jenna Ortega. Wiele fanek i fanów zastanawia się, czy młoda aktorka powróci do obsady hitowego serialu. Jak się okazuje, twórczynie i twórcy bardzo by tego chcieli. Niestety nie jest to takie proste. 

Jenna Ortega powróci do „Ty” / „You”?

Showrunnerka serialu „You”, Sera Gamble, przyznała w rozmowie z serwisem „IndieWire”, że wraz z innymi twórczyniami i twórcami chcieli, by Jenna Ortega powróciła, ale – jak się dowiedzieli – pracuje nad jakimś serialem

Chcieliśmy sprowadzić Ellie z powrotem, ale usłyszeliśmy: „Och, Jenna pracuje nad jakimś serialem” – powiedziała Sera Gamble w wywiadzie dla „IndieWire”. – To była ogromna przyjemność oglądać Jennę w tym roku. Mamy kilka pomysłów dla Ellie, jeśli jej [Jenny – przyp. red.] harmonogram pozwoli jej ponownie nas odwiedzić

Tak, wspomniany jakiś serial to produkcja „Wednesday” od Tima Burtona dla Netfliksa, która okazała się prawdziwym hitem i przyniosła młodej gwieździe jeszcze większą popularność. 

Okazało się, że Sera Gamble nie wyklucza powrotu nie tylko Jenny Ortegi, ale również innych członków i członkiń obsady. Nawet tych, których postaci zostały uśmiercone w serialu. W końcu, jak sama przyznała, główny bohater ma naprawdę bujną wyobraźnię. Widzki oraz widzowie „You” mogli się o tym przekonać podczas seansu.  

Każda postać, która nie jest martwa i która wie cokolwiek o Joe, może otrzymać szansę na wymierzenie sprawiedliwości. A postacie, które już nie żyją... Cóż, Joe ma bardzo bujną wyobraźnię – kontynuowała Sera Gamble we wspomnianym wywiadzie. 

Jenna Ortega, czyli jedna z najbardziej zapracowanych gwiazd w Hollywood 

Twórczynie i twórcy „Ty” mają wiele pomysłów związanych z poszczególnymi postaciami, natomiast jest jedno ale... Sera Gamble zauważyła, że grające je gwiazdy są bardzo zapracowane. Dotyczy to m.in. Jenny Ortegi. Przypomnijmy, że 20-latka zagrała m.in. w szóstej części „Krzyku”, której premiera została zaplanowana na 2023 rok. Jenna Ortega pracuje również nad drugim sezonem „Wednesday” i wystąpi w komedii romantycznej „Winter Spring Summer or Fall”. Na ekranie będzie jej towarzyszyć Percy Hynes White, który został ostatnio oskarżony o liczne napaści seksualne. Niestety aktor do tej pory nie skomentował całej sprawy.