John Legend i Chrissy Teigen to jedna z tych par w show-biznesie, która ma za sobą dość długi staż. Zakochani świętowali właśnie 10. rocznicę ślubu, co postanowili uczcić. 37-latka i 44-latek odnowili przysięgę małżeńską! Poznajcie szczegóły uroczystej ceremonii. Zobaczcie, czego udało nam się dowiedzieć na jej temat.

John Legend i Chrissy Teigen odnowili przysięgę małżeńską. Po raz pierwszy para pobrała się 10 lat temu

Modelka i muzyk powiedzieli sobie „tak” po raz drugi. Po dekadzie trwania w małżeństwie, zakochani postanowili odnowić przysięgę. I zrobili to dokładnie w tym samym miejscu, co 10 lat temu. So cute!

37-latka i 44-latek zostali zauważeni, gdy łodzią płyną do pięciogwiazdkowej Villi Passalacqua nad brzegiem jeziora Como we Włoszech. To miejsce uważane jest za jedno z piękniejszych i bardziej romantycznych w tym kraju. Dodatkowo, to ta sama lokalizacja, gdzie 10 lat temu Chrissy i John wzięli ślub po raz pierwszy.

Modelka i autorka opublikowała post na Instagramie, w którym możemy zobaczyć zdjęcia z przygotowań do uroczystej kolacji jeszcze przed ceremonią. W króciutkiej błyszczącej sukience wyglądała przepięknie. Zobaczcie. 

Przyjeżdżamy do tego miejsca po magię!!! - napisała pod kadrami.

Jeśli chodzi o stylizacje „państwa młodych”, to były one dość niekonwencjonalne. Oczywiście nie ma zwyczaju, że na odnowienie przysięgi małżeńskiej kobieta zakłada białą suknię, a mężczyzna czarny garnitur (jak na właściwy ślub). Zakochani postanowili to wykorzystać i zamienić się kolorami. Chrissy zachwyciła w czarnej sukience do ziemi z kwiatowymi akcentami. Do niej dobrała czarną opaskę i zielone kolczyki, a włosy upięła. Wyglądała niezwykle szykownie. John natomiast miał na sobie białą koszulę i białą marynarkę z czarnymi akcentami, do której dobrał czarne garniturowe spodnie. 37-latka później przebrała się w drugą, tym razem przezroczystą sukienkę. Zobaczcie zdjęcie przedstawiające uroczy moment, gdzie John gra dla swojej żony (i gości) na pianinie. 

chrissyteigen / instagram

Wiemy również, że na ceremonię przybyła dwójka najstarszych dzieci pary – 7-letnia Luna i 5-letni Miles. Gwiazdy mają jeszcze 7-miesięczną córeczkę Esti i 2-miesięcznego synka Wrena. Oni również byli w tym czasie we Włoszech, jednak nie zostali sfotografowani.

Zobacz także:

Gratulujemy zakochanym 10 lat małżeństwa i życzymy kolejnych wspaniałych chwil. Uwielbiamy ich razem!