Powracające show „You Can Dance” to naprawdę „Nowa Generacja”, bo produkcja zmieniła się w program dla młodszych uczestników w wieku 8-13 lat i można go oglądać już nie na antenie TVN, a w TVP. Taneczne show prowadzą Ida Nowakowska i Roksana Węgiel, a obok Agustina Egurroli zasiadł Michał Misha Kostrzewski i właśnie Klaudia Antos, która ma na swoim koncie występy z topowymi gwiazdami muzyki. Jak przyznała, to wyczerpująca praca, ale jest z niej bardzo zadowolona.

Klaudia Antos u boku Jennifer Lopez i Justina Biebera

Tancerkę po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć na ekranach telewizorów już 5 lat temu. Wystąpiła w „You Can Dance”, gdy show można było oglądać jeszcze w TVN. 2020 rok przyniósł Klaudii wielki sukces, ponieważ zatańczyła u boku fenomenalnej Jennifer Lopez podczas show Super Bowl, czyli finale rozgrywek futbolu amerykańskiego, który w USA bije wszelkie rekordy oglądalności. Swoje popisy wokalne prezentują topowe gwiazdy muzyki, które wraz z zespołem najlepszych tancerzy trenują przez miesiące. Klaudia Antos ponownie zaprezentuje swoje umiejętności wśród tancerek JLo już 25 września podczas Global Citizen Live, organizowanego przez międzynarodową organizację zajmującą się m.in. edukacją i walką o eliminację skrajnego ubóstwa na świecie. Koncert będzie emitowany m.in. w amerykańskich stacjach ABC i FX, w brytyjskim BBC oraz na YouTube i Twitterze. Tancerka stanowi również polski akcent w grupach m.in. Justina Biebera, gdzie wystąpiła w teledysku „Yummy”. Wspierała również tanecznie Becky G podczas MTV Europe Music Awards i współpracowała z najlepszymi światowymi choreografami na planie filmu animowanego „Trolle 2”.

Klaudia Antos w show Rihanny

Klaudia Antos zatańczyła również w „Savage X Fenty Show” - trzeciej edycji pokazu mody marki należącej do Rihanny. Piosenkarka wraz ze swoim teamem skrupulatnie dobiera tancerki i tancerzy, którzy odgrywają ważną rolę w show. W widowisku udział wzięła masa gwiazd, wśród nich pojawili się: Nas, Ricky Martin, Normani, Gigi Hadid, Adriana Lima, Emily Ratajkowski, Irina Shayk oraz Vanessa Hudgens. Show można oglądać już dziś na platformie Amazon Prime.

Klaudia Antos zdradziła także, jak wyglądały przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia:

Wielogodzinne, codzienne próby trwały około trzech tygodni i były niezwykle wyczerpujące fizycznie. Ze względu na zdjęcia do „You Can Dance - Nowa Generacja” do Stanów Zjednoczonych dotarłam trzy dni po rozpoczęciu przygotowań, więc musiałam nadrobić zaległości. Na scenie wystąpiłam w trzech lookach, a sam pokaz był wyjątkowym i trudnym w realizacji projektem.

„You Can Dance – Nowa Generacja” – jak wygląda program?

Trójka jurorów wybiera 50 najlepszych tancerzy i wręcza im bilety do Akademii Tańca. Następnie, już w odcinkach na żywo, tylko 16 najlepszych uczestników i uczestniczek prezentuje taneczne swoje umiejętności. Program można oglądać na antenie TVP2 w piątki o godz. 20.35. Klaudia Antos podsumowuje:

Stresuję się razem z uczestnikami, bo byłam kiedyś w tym samym miejscu.

My trzymamy kciuki za wszystkich młodych tancerzy, a Klaudii życzymy dalszych sukcesów!