Kamil Bednarek to jeden z tych artystów, którzy bardzo dbają o swoją prywatność. Kiedyś należał do grona najpopularniejszych muzyków w Polsce, dziś raczej stroni od blasku fleszy i niechętnie opowiada o sprawach osobistych w mediach – tradycyjnych czy społecznościowych. Ostatnio zrobił jednak wyjątek. Przy okazji tegorocznych walentynek poinformował, że wziął ślub. Tym samym zaskoczył swoje fanki oraz fanów, którzy nie wiedzieli, że w ogóle jest w kimś zakochany. 

Kamil Bednarek wziął ślub

Z okazji walentynek 2023 Kamil Bednarek opublikował post na Instagramie, który wzbudził wyjątkowo duże zainteresowanie wśród jego obserwatorek i obserwatorów. Artysta podzielił się nowym klipem do jednego ze swoich utworów (a właściwie zapowiadającym go screenem), natomiast w opisie postu wyznał, że napisał go dla… swojej żony. Niewiele osób wiedziało, że jest w związku. Nie mówiąc już o ślubie. 

Walentynki to dzień, w którym ludzie obdarowują się masą przeróżnych prezentów, pięknie się ubierają, aby wyjść na romantyczna kolacje… z jednej strony lubię te ekscytacje związane z obdarowywaniem ważnej dla mnie osoby, a z drugiej każdy kto poznał miłość doskonale wie, że pielęgnowanie tego uczucia wymaga wielu poświęceń i wzajemnego zrozumienia nie tylko 14 lutego. Nie chcę się tu uzewnętrzniać, wymądrzać, bo każda miłość jest inna i każdy przeżywa ją inaczej. 

Na sam koniec życzę nam wszystkim abyśmy potrafili cieszyć sie tym uczuciem i szanować je każdego dnia. W prezencie ode mnie łapcie utwór który napisałem dla mojej żony :) Pamela dziękuje, że jesteś i za to że pomogłaś mi na nowo uwierzyć w siebie :))) miłość !!!! napisał Kamil Bednarek na Instagramie. 

Wspomniany post możecie zobaczyć tutaj:

Kamil Bednarek – żona. Kim jest? Co wiemy o ślubie? 

Osobiste wyznanie Kamila Bednarka wywołało lawinę pytań związanych ze ślubem, jak również żoną, o której fanki oraz fani nie słyszeli do tej pory. Niestety główny zainteresowany całą sprawą nie ujawnił jakichkolwiek szczegółów. Nie wiadomo, kiedy i gdzie odbyła się ceremonia, a także czy para zdecydowała się na ceremonię kościelną czy cywilną. Tożsamość żony Kamila Bednarka również pozostaje tajemnicą. Znamy tylko jej imię, które brzmi Pamela. Na próżno szukać dodatkowych informacji na jej temat. To samo dotyczy zdjęć.