Kim Kardashian i Kanye West byli razem przez wiele lat. Poznali się na przełomie 2002 i 2003 roku. Pomimo że Kim nie była wtedy znana, to od razu zwróciła uwagę rapera. Kanye West dopytywał wtedy znajomych, kim jest „Kim Kardajan”, bo jej nazwisko nie było jeszcze znane. Mimo tego zainteresowania nic nie wynikło z ich spotkania. Ponownie wpadli na siebie w 2008 roku podczas nagrania pilota do programu „Alligator Boots”. Wtedy także nic nie zwiastowało, że wkrótce ta dwójka stanie się jedną z najgorętszych par show-biznesu. Przypieczętowaniem tego był ślub Kim Kardashian z Krisem Humphriesem, który odbył się trzy lata później. Małżeństwo rozpadło się jednak już po 72 dniach. Wtedy Kim wybrała się w podróż do Paryża, gdzie los ponownie połączył drogi jej i Kanyego Westa. To właśnie wtedy zaczęli randkować. Potem przyszedł czas na pierwsze dziecko, zaręczyny, ślub, kolejne dzieci, a w końcu też rozwód.

Związek pary zaczął się rozpadać z powodu jednego z wystąpień rapera. Kanye West, który miał się ubiegać o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych, podczas jednego z przemówień podzielił się prywatną informacją z życia swojej rodziny. Do publicznej wiadomości podał, że Kim Kardashian chciała dokonać aborcji, kiedy była w ciąży z North West. Celebrytka nie pozostała obojętna na wypowiedź godzącą w dobro ich rodziny, a przede wszystkim dzieci. Od tamtej pory plotki o rozwodzie Kim Kardashian i Kanye Westa zaczęły przybierać na sile. Do prasy przenikały kolejne informacje potwierdzające kryzys małżeński. Kanye West ostatecznie przeprosił żonę i publicznie poprosił ją o wybaczenie, co na chwilowo wyciszyło plotki dotyczące ich rozwodu. Po jakimś czasie jednak fani dostrzegli, że Kim nie nosi obrączki, a dodatkowo pojawiła się informacja, że zatrudniła adwokatkę od rozwodów.

Kanye West i Irina Shayk

Potwierdzeniem tego, że Kim i Kanye ostatecznie się rozstali, były informacje o romansie rapera z Iriną Shayk. Para poznała się niemal dekadę wcześniej. Kiedy jednak zaczęli ze sobą randkować? Tego oficjalnie nie wiadomo. Jednak jeden z zagranicznych tabloidów powołując się na informatora z otoczenia gwiazd, zdradził, że zaczęli się widywać sporadycznie już w marcu 2021, czyli zaledwie miesiąc po tym, jak Kim Kardashian złożyła pozew rozwodowy. Ich romans nie trwał jednak długo. Już w lipcu do mediów zaczęły się przedostawać informacje o rozstaniu pary. Według doniesień to Irina Shayk zakończyła znajomość. Modelka chciała, żeby pozostali w bardziej przyjacielskiej relacji.

Kanye West i Vinetria

Po niedawnych informacjach, że Kim Kardashian łączy coś z Petem Davidsonem, przyszła kolej także na wiadomości dotyczące życia uczuciowego Kanye Westa. Raper najprawdopodobniej spotyka się obecnie z Vinetrią. Informacje na temat relacji modelki z Kanye Westem podał portal „Page Six”. Ich źródła wskazują, że para spotyka się już od jakiegoś czasu. Kanye West i Vinetria po raz pierwszy stali się tematem plotek, kiedy zostali zauważeni podczas meczu koszykówki Donda Academy w sobotę w Minneapolis. Czy tym razem widzimy początki poważnego związku, czy tylko kolejnego romansu? Zapewne przekonamy się już wkrótce.

Kim jest Vinetria?

Nowa dziewczyna rapera nie jest znana na całym świecie, ale i bez znajomości z muzykiem wypracowała sobie miano gwiazdy mediów społecznościowych, którą na Instagramie śledzi prawie 400 tysięcy obserwatorów i obserwatorek. Pomimo tak licznego grona odbiorców Vinetria nie prowadzi regularnie swojego konta. Nie dzieli się na nim wiadomościami ze swojego życia prywatnego i jak na razie nie wspomina o relacji z raperem. W życiu zawodowym natomiast Vinetria jest związana z agencją Public Image Management.