W kwietniu reżyserka pokazów Katarzyna Sokołowska poinformowała, że spodziewa się dziecka. Udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym widocznie rysowały się ciążowe krągłości, czym wzbudziła ogromny entuzjazm wśród swoich fanek i fanów. Pod fotografią podpisaną wymownie „Cuda się zdarzają” z miejsca posypały się gratulacje. Radość była tym większa, że – jak się wkrótce okazało – ciąża była bardzo wyczekiwana  przez Kasię i jej wieloletniego partnera, biznesmena Artura Kozieję

Jurorka „Top Model” niedługo później pojawiła się w programie „Miasto Kobiet” i opowiedziała trudnościach, jakie musiała pokonać na swojej drodze w staraniach o dziecko. 49-latka opowiedziała o poronieniu, które było dla niej niezwykle trudnym przeżyciem, i procedurze in-vitro, której zawdzięcza fakt, że w już wkrótce będzie mogła nazywać siebie mamą. Jak podają media, mamą Sokołowska zostanie już latem, gdyż jest obecnie w siódmym miesiącu ciąży.

Kasia Sokołowska świętuje Dzień Matki

Nic dziwnego, że tegoroczny Dzień Matki jest dla Kasi dniem innym niż wszystkie do tej pory. Jurorka „Top Model” postanowiła go uczcić, zamieszczając na Instagramie garść zdjęć, na których pozuje w koszulce z napisem „MOM” i nadrukowanym sercem. Pełne słońca fotki są  utrzymane w wakacyjnym klimacie.  Przyszła mama  trzyma się za brzuch, wygląda fantastycznie i promienieje szczęściem.

W opisie do zamieszczonych fotografii reżyserka pokazów mody napisała:

Wspaniały czas. Dla wszystkich naszych, waszych i przyszłych mam, przesyłam morze miłości.

Sekcję komentarzy znów zalała lawina gratulacji i komplementów. Z zachwytami pospieszyły m.in. Zosia Zborowska, Joanna Koroniewska, Karolina Szostak i Anita Werner.

Również internautki i internauci nie zawiedli. „Super kwitnąca pani wygląda. Ciąża służy”, „Pani Kasiu, Pani po prostu promienieje”, „ Przepięknie pani wygląda” - czytamy w licznych komentarzach.