Na początku tygodnia w rodzimych mediach o tematyce show-biznesowej pojawiły się informacje, według których Kasia Sokołowska została mamą po raz pierwszy. Przez kilka dni popularna reżyserka pokazów mody i jurorka „Top Model” nie komentowała tych doniesień. Natomiast dziś (23 lipca) opublikowała urocze zdjęcie dziecka. Poza tym ujawniła płeć maleństwa. Urodziła chłopca czy dziewczynkę?

Kasia Sokołowska pokazała pierwsze zdjęcie dziecka 

Kasia Sokołowska powróciła na Instagram po kilku dniach nieobecności. Gwiazda pokazała zdjęcie, na którym widać dziecięce stópki, a także oznaczyła na nim profil swojego partnera. Szczęście - napisała pod postem, który możecie zobaczyć także poniżej. 

Zdjęcie wywołało niemałe emocje wśród fanek i fanów Kasi Sokołowskiej. W komentarzach posypały się gratulacje, jak również inne - ciepłe słowa. Żyjcie długo, szczęśliwie i w jak najlepszym zdrowiu - życzyła Anna Dec, która, przypomnijmy, spodziewa się drugiego dziecka. Gratulacje złożyli również m.in. Małgorzata Kożuchowska, Marianna Gierszewska, Karolina Ferenstein-Kraśko oraz uczestniczki i uczestnicy poprzednich edycji „Top Model”. 

Kasia Sokołowska ujawniła płeć dziecka 

Odkąd Kasia Sokołowska ogłosiła, że jest w ciąży, w mediach krążyły plotki, według których wraz z Arturem Kozieją spodziewają się chłopca. Główni zainteresowani całą sprawą długo milczeli na ten temat. Aż do teraz. Do opisu wspomnianego już zdjęcia Kasia Sokołowska użyła bowiem hashtagu #syn. Tym samym potwierdziła medialne doniesienia. 

Niestety nie wiadomo, jak ma na imię chłopiec, a także od kiedy dokładnie jest na świecie. Prawdopodobnie Kasia Sokołowska i Artur Kozieja wolą zachować te informacje dla siebie. 

Całej rodzinie życzymy wszystkiego najlepszego!