Jeśli chodzi o życie miłosne Khloé Kardashian, to nie miała ona łatwo. Od 2009 do 2016 roku była żoną Lamara Odoma. Jednak nie był on jej wierny. Dodatkowo koszykarz zmagał się z uzależnieniem od narkotyków, co zakończyło ich małżeństwo. Następnie celebrytka zaczęła spotykać się z Tristanem Thompsonem. I mogłoby się wydawać, że będą ze sobą już do końca. W 2018 roku parze urodziła się córeczka True. Wtedy właśnie zaczęło się psuć. Tristan wielokrotnie zdradzał swoją ukochaną. Khloé wybaczyła mu i była z nim przez kolejne lata. Ich związek zakończył się definitywnie pod koniec 2021 roku, kiedy to w wyniku jednej z wielu kolejnych zdrad, Thompsonowi urodziło się dziecko z inną kobietą. Sytuację skomplikował fakt, że dosłownie tygodnie przed tym para zdecydowała się na kolejnego potomka. Ich synek urodził się w sierpniu tamtego roku dzięki surogatce.

Kardashianka nie wróciła jednak do swojego niewiernego eks i została samotną mamą. Mimo że jest jej bardzo ciężko, to wyznała, że uwielbia być mamą dwójki dzieci. Teraz odpowiedziała na Twitterze jednemu z fanów na pytanie dotyczące jej życia miłosnego. Zobaczcie, co napisała.

Khloé Kardashian wyjawia czy ma chłopaka

Kto jest aktualnie twoim mężczyzną? – brzmiał wpis jednego z kont na Twitterze. Najmłodsza z sióstr Kardashian zdecydowała się na niego odpowiedzieć.

Kto miałby czas na faceta lol? Mam 6-miesięczne dziecko i True. Jestem od nich naprawdę współzależna. Ha! Potajemnie to kocham. Nie, ale serio… Nie mam teraz żadnego mężczyzny… Chociaż jest obecny w moich modlitwach ha! – napisała Khloè.

Mogłoby się wydawać, że od czasu Tristana, Kardashianka z nikim się nie spotykała. Jednak to nieprawda. Miała jeden związek. Chciała utrzymać go w tajemnicy, ale przez media jej się to nie udało. W czerwcu zeszłego roku zagraniczne portale plotkarskie doniosły, że założycielka The Good American spotyka się z pewnym inwestorem. Gwiazda zaprzeczyła plotkom, ale media nadal trwały w swojej narracji. Podobno dzień po narodzinach synka Khloé, para rozstała się. Tożsamość jej rzekomego chłopaka nigdy nie została ujawniona.

Wygląda jednak na to, że 38-latka nie zraziła się do związków mimo całej traumatycznej sytuacji z Tristanem Thompsonem. Teraz jednak ma zdecydowanie inne priorytety i skupia się przede wszystkim na dzieciach, którym chce poświęcać jak najwięcej czasu i energii.

Kardashianka wstawiła też na Inststory grafikę, która chyba najlepiej oddaje to, jakie podejście ma w tym momencie do życia. Czasami szczęściem jest zostanie w domu, zajmowanie się swoimi sprawami, mówienie ludziom nie i dbanie o siebie – brzmi hasło, które udostępniła Khloé. W pełni się z nim zgadzamy!

Zobacz także: