To chyba byłoby na tyle, jeśli chodzi o „nie jestem gotowa na związki”. W zapowiedzi nowego odcinka „The Kardashians” Kim Kardashian opowiada o nowym chłopaku, którym wydaje się być zainteresowana. Czy po rozstaniu z Petem Davidsonem celebrytka postanowiła jednak ponownie otworzyć swoje serce?

Kim Kardashian znów jest zakochana?

W zapowiedzi kolejnego odcinka reality-show o jednej z najpotężniejszych rodzin w Stanach Zjednoczonych widzimy urywek rozmowy założycielki marki Skims ze Scottem Disickiem (byłym partnerem Kourtney Kardashian). Moi znajomi chcieli, żebym kogoś poznała – zaczęła celebrytka. Scott zapytał, czy nowy chłopak, którego nazwał Fred, sprostuje jej oczekiwaniom i standardom.

Totalnie spełnia moje oczekiwania – odpowiedziała Kim.

Kolejny klip pokazuje 42-latkę piszącą z kimś na telefonie. Czy to Fred? – zapytała producentka programu. Yep – zdradziła Kardashianka z uśmiechem. Wygląda więc na to, że gwiazda postanowiła zacząć randkować, chociaż zapewniała, że po związku z Petem nie jest na to gotowa. Good for her!

Niestety na razie nie wiadomo, kim jest wspomniany Fred i czym się zajmuje, a co za tym idzie: czy możemy kojarzyć go np. z show-biznesu lub pokrewnych branż. Kim Kardashian próbuje zachować prywatność, a jednocześnie pozostaje bardzo tajemnicza. 

Nie wiemy, czy Kim nadal jest z „Fredem”, ponieważ zaczęła mieć z nim kontakt podczas kręcenia „The Kardashians”, czyli kilka miesięcy temu. Natomiast jest to bardzo prawdopodobne. Poza tym dobrze wiedzieć, że znalazł się ktoś, kto sprostał jej standardom. A są one naprawdę wysokie… Zresztą zobaczcie same i sami.

Kim Kardashian wymienia, czego oczekuje od mężczyzny. Lista jest naprawdę długa

Parę dni temu Amerykanka opublikowała na swoim Instagramie klip z reality-show o jej rodzinie, w którym widzimy ją wymieniającą cechy jej idealnego faceta. Wideo trwa dobrą minutę, podczas której Kim Kardashian ani na chwilę się nie zatrzymała. Trzeba przyznać, że celebrytka oczekuje mężczyzny idealnego (ale czy tak jak nie my wszystkie…?). Filmik jest przezabawny i zebrał masę pozytywnych komentarzy. Zobaczcie, czego Kardashianka szuka u swojego potencjalnego partnera. Trzymamy za nią (i za niego) kciuki!