Znaki zodiaku skłonne do popełniania zbrodni

Kłamią i manipulują, by dostać to, czego pragną. Często wmawiają partnerowi/partnerce, że źle coś zrozumieli lub zinterpretowali. Gdy oskarża się ich o mówienie nieprawy, wypierają się i przedstawiają sytuację w zupełnie inny sposób. Często osoby spod tych znaków zodiaku, są również… niebezpieczne.

Ze statystyk FBI można wywnioskować, w których miesiącach rodzi się najwięcej przestępców, morderców, złodziei i oszustów. Na podstawie tych danych, powstał nawet ranking najniebezpieczniejszych znaków zodiaku!

Brytyjski pisarz David Jester poświęcił dwa lata na studiowanie tego zagadanienia. Z jego obserwacji wynika, że seryjni mordercy rodzą się najczęściej między 20 kwietnia a 20 maja oraz 24 kwietnia i 18 lutego. Na liście znaków zodiaku, które mają predyspozycje do popełnienia zbrodni, znalazły się m.in.:

Wodnik

Osoby spod tego znaku zodiaku nieustannie szukają ekscytujących wrażeń i przygód. Otaczają się ludźmi, z którymi nie da się nudzić. Nie lubią stałości i stabilności, a rutyna powoli je zabija. Wodnikiem jest m.in. słynny zabójca znad Green River, który odsiaduje dożywocie w więzieniu stanowym w Waszyngtonie. Został skazany za zamordowanie aż 49 kobiet. Świetnie się maskował i ukrywał. Policja ujęła go dopiero po 20 latach.

Baran

Podziwiamy w nim determinację i konsekwencję w dążeniu do celu. Baran jest zorganizowany i uporządkowany. Zdarza się jednak, że traci nad sobą kontrolę, a wtedy staje się wybuchowy i impulsywny. Szybko odsłania swoją ciemną stronę osobowości. Nadmierny perfekcjonizm z czasem zaczyna go wykańczać, co powoduje narastające napięcie i frustrację. Spod tego znaku zodiaku jest słynny rosyjski morderca - Aleksander Pichuszkin, który odsiaduje wyrok. Mężczyzna przyznał się do 60 morderstw, ale skazano go za 48. Nazywano go także Zabójcą Szachownicowym, ponieważ w jego rzeczach znaleziono szachownicę, na której zapisywał daty morderstw.

Skorpion

Jest uważny, analizuje, dostrzega szczegóły i nie pomija żadnych faktów. Jego działania są dobrze przemyślane i nie ma w nich miejsca na pomyłkę. To m.in. dlatego, tak trudno przyłapać go na kłamstwie. Skorpion dobrze wie, jak uniknąć konsekwencji swoich działań i potrafi szybko przestawić tok myślenia, by dopasować się do zmieniających warunków. W związkach często bywa zazdrosny, a gdy coś nie idzie według jego wytycznych, to może się skończyć fatalnie. Południowoafrykański seryjny morderca Moses Sithole urodził się w listopadzie i jest zodiakalnym skorpionem. Został skazany za 38 morderstw i inne brutalne zbrodnie. Sąd pozbawił go wolności na 2410 lat i możliwości zwolnienia warunkowego, przez co najmniej 930 lat.

Ryby

Chociaż uchodzą za empatyczne, wrażliwe i kochające, to mają też swoją mroczną stronę. Rzadko wspomina się o skłonnościach ryb do manipulacji i oszustw. Nie cierpią krytyki i samotności. Świetnie wykorzystują umiejętność rozumienia drugiej osoby i robią wszystko, by uniknąć konsekwencji swoich działań. Wysługują się innymi, zlecają im zadania, których same nie chcą wykonać. Potrafią przekręcić kłamstwo i pokazać je w zupełnie innym świetle, tak że staje się niewinne i mało ważne. Jednym z najsłynniejszym przestępców spod znaku Ryb, był amerykański seryjny morderca John Wayne Gacy z Illinois. Nazywano go Zabójczym Klaunem. Pozbawił życia 33 mężczyzn. W końcu go ujęto i skazano. 14 lat czekał w celi śmierci na wykonanie wyroku. W 1994 roku otrzymał śmiertelny zastrzyk w Stateville Correctional Center. 

Zobacz także: